Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s vrtulníkem.
Odeslat odpověď

Re: WL Toys V911

ned 10.01.2016 21:19

Teď jsem to celé rozdělal,ale na nic jsem nepřišel vypadá to normálně,tak asi budu muset počkat na díly a pak experimentovat,protože ta osička nevypadá poškozená,ale jak říkáš nemusí to být vydět.

Re: WL Toys V911

ned 10.01.2016 21:23

A listy sú vyvážené? Protože jak se tak na tu blechu dívám, tak mi přijde že se spíš vylámou převody, než by se ohnula oska. Taťkův 911 už taky dostal kolikrát slušně co proto, měnil flybar a snad listy.

Re: WL Toys V911

ned 10.01.2016 21:49

Vaccc píše:A listy sú vyvážené? Protože jak se tak na tu blechu dívám, tak mi přijde že se spíš vylámou převody, než by se ohnula oska. Taťkův 911 už taky dostal kolikrát slušně co proto, měnil flybar a snad listy.


No to fakt netuším,jak bych vyvažoval listy u tak malé potvory,tam v podstatě jen vyměníš díl a nevidím cokoliv by se dalo nastavit.

Re: WL Toys V911

ned 10.01.2016 21:58

Ono nejde o vyvážení ve smyslu nastavení. Nevím jak je to u vrťasů, ale u letadel se vyvažují vrtule na vyvažovačce - znám magnetické, nasadíš vrtuli na takový trn, který se jednou stranou (špičatou) opírá o magnet a druhá visí ve vzduchu, "opřená" jen o pole magnetu druhého. Tak máš vrtuli která se protáčí s co nejmenším třením a pokud je jeden list jen o kousek těžší než druhý, poznáš to - stočí se vždy dolů. Pak stačí na ten lehčí třeba zespod čmrknout trochu laku na nehty.

ed: Mrkni semka ;) http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=102&t=50340

Re: WL Toys V911

ned 10.01.2016 22:10

Vaccc píše:Ono nejde o vyvážení ve smyslu nastavení. Nevím jak je to u vrťasů, ale u letadel se vyvažují vrtule na vyvažovačce - znám magnetické, nasadíš vrtuli na takový trn, který se jednou stranou (špičatou) opírá o magnet a druhá visí ve vzduchu, "opřená" jen o pole magnetu druhého. Tak máš vrtuli která se protáčí s co nejmenším třením a pokud je jeden list jen o kousek těžší než druhý, poznáš to - stočí se vždy dolů. Pak stačí na ten lehčí třeba zespod čmrknout trochu laku na nehty.


No s tím nemám zkušenosti,ale kdyby jsi vyděl co dostal ran a co vydržel. :D A nic se nedělo,tohle je přeci jen spíše hračka,ale dá se spravovat,jen nato přijít. Musím počkat na díly a vyzkoušet to

Re: WL Toys V911

ned 10.01.2016 22:15

Jasný, však s tím se počítá. ;) Moje CX10 toho taky zakouší slušně, když s ní lítám v bytě - zrovna dnes jsem s ní přistál v hrnku s čajem :lol:
Tož, až ti přijdou díly, zkus jestli to nepůjde lípnutím pásky trochu vyvážit. Ono se to nezdá, ale jakmile máš třeba těžší kousek na konci listu, už je to slušná páka a z pohonu se rázem stává vibrační motůrek s jednostranným závažím. :wink:

Re: WL Toys V911

ned 10.01.2016 22:19

Vaccc píše:Jasný, však s tím se počítá. ;) Moje CX10 toho taky zakouší slušně, když s ní lítám v bytě - zrovna dnes jsem s ní přistál v hrnku s čajem :lol:
Tož, až ti přijdou díly, zkus jestli to nepůjde lípnutím pásky trochu vyvážit. Ono se to nezdá, ale jakmile máš třeba těžší kousek na konci listu, už je to slušná páka a z pohonu se rázem stává vibrační motůrek s jednostranným závažím. :wink:

Tak zkusit to mohu list jsem už vyměnil,jen čekám na balíček dílů,kde je i osička,teď jsem psal po chetu číňanoj a ten mě řekl jestli mohu ještě počkat a pak napsal "sbohem,přeji velký den" :lol:

Re: WL Toys V911

ned 10.01.2016 22:23

:D :D Jojo, s číňany je někdy sranda korespondovat. Já před cca 14 dny objednával vrtulky právě na toho svého Cheersona a psal jsem mu, jestli by mi nedal nějaké číslo objednávky nebo tracking number nebo tak, jestli něco takového má. "ok, if anything write a message". Tak jsem si řek že to asi nemá cenu dál zkoušet :lol:

Re: WL Toys V911

ned 10.01.2016 22:26

Vaccc píše::D :D Jojo, s číňany je někdy sranda korespondovat. Já před cca 14 dny objednával vrtulky právě na toho svého Cheersona a psal jsem mu, jestli by mi nedal nějaké číslo objednávky nebo tracking number nebo tak, jestli něco takového má. "ok, if anything write a message". Tak jsem si řek že to asi nemá cenu dál zkoušet :lol:

No nezbývá než čekat a věřit objednával jsem poprvé,tak to snad dorazí.

Re: WL Toys V911

pon 11.01.2016 18:04

Tak my dorazily díly vyměnil jsem hřídel zkusil jsem i některé další díly,ale heli stále vybruje jako ďas,viditelnou závadu nevidím,má někdo radu co s tím?

Re: WL Toys V911

pon 11.01.2016 19:06

Zkus sestavovat po částech.

Re: WL Toys V911

pon 11.01.2016 19:39

Bozha píše:Zkus sestavovat po částech.

No právě,že jsem toho už vyměnil víc a nic. Lze tady nějak vyvažovat vrtuli? Mě příjde,že ne. Prostě ji jen přišroubuji a je,nastavit se dají táhla,ale ostatní věci tak maximálně vyměnit, nebo máš jiné zkušenosti? Nenapadá tě co jíného by to mohlo odprdnout krom vrtule?

Re: WL Toys V911

pon 11.01.2016 19:56

patamatix píše:No právě,že jsem toho už vyměnil víc a nic. Lze tady nějak vyvažovat vrtuli? Mě příjde,že ne. Prostě ji jen přišroubuji a je,nastavit se dají táhla,ale ostatní věci tak maximálně vyměnit, nebo máš jiné zkušenosti? Nenapadá tě co jíného by to mohlo odprdnout krom vrtule?


Ahoj, na vyvážení listů provizorně stačí vzít šroubek a sešroubovat listy k sobě, tak jak jsou na vrtulníku, po směru otáčení a nutou (zářez na šroubku) polož na šroubek a uvidíš, jestli někam list nepadá, na lehčí list nalep potřebný proužek lepenky a to na konec .Já to ještě vážim na zlatnické váze aby měly stejnou váhu.No a když budeš mít listy dole, zkus jestli není křivá příčná hřídel a to tak ,vezmi šroubovák a toč na jedné straně gripů tím šroubkem, uvidíš jestli druhý grip nešmajdá, to by byla hřídelka křivá.
Naposledy upravil beka dne pon 11.01.2016 20:05, celkově upraveno 1

Re: WL Toys V911

pon 11.01.2016 20:02

Po částech znamená postupně. Zítra napisu víc, ted jsem na mobilu

Re: WL Toys V911

pon 11.01.2016 20:10

Bozha píše:Po částech znamená postupně. Zítra napisu víc, ted jsem na mobilu

Ok nebudu rušit :wink:
Odeslat odpověď