Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 18:39 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.1.2012
Příspěvky: 477
Bydliště: Sobotka
Obrázky: 2
Kolegové výše mají pravdu, ale u mě jeden DH 9104 leží na polici, ale je syna. Párkrát jsem se s ním vznes, ale už jsem byl zvyklí na něco jinýho a on přešel na auta. Můžu se zeptat.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 20:36 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.1.2012
Příspěvky: 477
Bydliště: Sobotka
Obrázky: 2
hosa píše:
Kolegové výše mají pravdu, ale u mě jeden DH 9104 leží na polici, ale je syna. Párkrát jsem se s ním vznes, ale už jsem byl zvyklí na něco jinýho a on přešel na auta. Můžu se zeptat.


Tak je k mání.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: pát 07.02.2014 15:31 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.4.2008
Příspěvky: 2204
Bydliště: Královéhradecký kraj
hosa píše:
Tak je k mání.

Jestli to je na mě, tak já kupovat nic nechci :)
Co jsem koukal na to ebay, tak ty díly co známý chce vyjdou tak na 200. Teď jsem si všim že i vysílačka je nějaká rozbitá (knipl byl jaksi nakřivo). Při opravě jsem velice litoval že nemám po ruce ten opravovací nástroj, ale nakonec jsem to celé rozebral a nějak poskládal dohromady :D Pak jsem roztáhnul anténu a rozložila se na 3 kusy. :D Tou palicí bych nejradši vzal po palici toho výrobce.

No díky za reakce, podám mu pár návrhů a uvidím co on na to. Ten MJX F645 vypadá celkem pěkně na tu nízkou cenu...

_________________
OPTIC 6 2,4Ghz Assan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: ned 09.02.2014 8:45 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.1.2014
Příspěvky: 122
Bydliště: Miroslav okr.Znojmo
Obrázky: 1
Jarda.Wolf píše:
:lol: :lol: Možná ,že ano.

Už nikdy Double Horse 9014.Největší šunt.Na vánoce jsem dostal dva.Prvnímu odešel zadní motorek po druhém letu následoval pád a vyměna většiny součástek.A po dalším letu vrtulník po třech metrech strácí signál.Druhý to samý.Dnes tu někdo radil podívat se ve vysílačce na připojení antény.Je to tam prý nějaký dolepený.Tak se zítra mrknu.Je to divné oba vrťasy po ddvou letech přestanou fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz