Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1500 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: stř 22.01.2014 22:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2003
Příspěvky: 227
Bydliště: Hradec Králové
Co si člověk udělá sám, bývá asi nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: stř 22.01.2014 22:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2003
Příspěvky: 227
Bydliště: Hradec Králové
Ted jsem si teprve všiml, že tam mají nakroucené i ty spodní brýle do náklonu táhel, zdá se , že u toho i přemýšleli. :wink: http://www.xtreme-production.com/xtreme ... ts_id=8448 Škoda, že se to nestalo i u té cykliky. :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: stř 22.01.2014 22:37 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 9.11.2013
Příspěvky: 49
Bydliště: Libochovice
Bývá to tak, ale v každém případě je o to větší radost, když to funguje. Na stranu druhou všechno sám nezvládneš a od toho jsou přátelé modeláři :wink: Např. ten zadní regulátor. to by pro mě byl bez tohoto fóra, potažmo tvojí pomoci neřešitelný problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: stř 22.01.2014 22:40 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.1.2014
Příspěvky: 34
Bydliště: Křelovice u Pelhřimov, Vysočina
Děkuji za odkazy na alarm, objednáno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: čtv 23.01.2014 0:38 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.1.2014
Příspěvky: 34
Bydliště: Křelovice u Pelhřimov, Vysočina
Ital píše:
Kovovou cykliku dočubili podle plastového vzoru, tak jsem jí nebral.


Já ji vzal. Na fóru se píše, že pro lepší letové vlastnosti, se dávají menší závaží, ale oni tam mají dvoje.. Navíc ty malý se mě nepodařilo na tu tyčku nasunout a podle obrázku, který s tím přišel tam mají nacpaný obě. Tak jsem z toho zmatenej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: čtv 23.01.2014 1:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2003
Příspěvky: 227
Bydliště: Hradec Králové
Ta původní závažíčka jsem na 4 kusech F-45 stočil v přípravku, aby se nemusel rozebírat flybar na prům. 8mm, ale spíš z důvodu, že ta hrana na kůželu byla dost agresivní na mrzačení zadní trubky při tvrdém přistání. Na letové vlastnosti mi nepřipadalo, že to mělo nějak podstatný vliv. Ta malá závažíčka na tuningu si vysvětluji tak, že slouží jen k pohodlnějšímu vyvážení, jiný důvod nevidím. Jinak mi připadá, že je zbytečné do toho strkat peníze, ten původní mi slouží min.1,5 roku, zažil i ohnutí do pravého úhlu a spoustu ran a je asi nezničitelný, totéž ostatní díly vrtulové sestavy. Kovovou osu jsem objednal pouze z důvodu, že doufám, že nebude házet a klepat vrtulníkem, pokud by se na něj dala kamera, ta plastová se vždy někam ohne, podle nastavení a těžiště vrtule při skladování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: čtv 23.01.2014 21:35 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 23.1.2014
Příspěvky: 29
Bydliště: Plzeň
Zdravím všechny zde. Tak jsem se stal také majitelem tohoto vrťase :) . Kupoval jsem na RC JET modely minulý rok v Listopadu. Po několika vzletech a přečtení všech příspěvků zde a jinde na fórech jsem zvolil orig. kit na přestavbu se střídavým motorem, nějak jsem se necítil na programování réglu a podobně (zatím to maká jak má... musím zaklepat :lol: ). V RC elektronice jsem totální začátečník :lol: . Samo že jsem prošel úpravami jako pružinku pod cykliku, výměna původních konektorů jak u baterie tak přeletování původního konektoru u SS motoru, chladič zadního motoru atd atd.. Bohužel nehodlám už investovat do zadních motorků. Chtěl jsem se zeptat, jestli už někdo vyzkoušel použít ten regulátor od MJX co je u jejich motoru na ten zadní motor TURNIGY 2211 ?? K hlavnímu motoru bych pak dal régl od TURNIGY. Za posledních pár dní jsem toho přečetl tolik že v tom mám nakonec totální zmatek...

nějaké fotky úprav mám zde: http://ebenoskabanos.rajce.idnes.cz/MJX_f-45

_________________
Colibri V4.5, EasyCopter V6, Mjx F-45,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: pát 24.01.2014 12:42 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.1.2014
Příspěvky: 19
Bydliště: Hodonín
Borci, limit pro neplacení DPH na zboží ze zahraničí (mimo EU) se počítá vždy jen na tu zásilku nebo na osobu/rok ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: pát 24.01.2014 13:06 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.1.2014
Příspěvky: 34
Bydliště: Křelovice u Pelhřimov, Vysočina
Vztahuje se to jen na tu jednu zásilku. Nikdo neeviduje kolik jich přijde za rok. Stejně nechápu jak se to těm číňanům vyplatí posílat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: pát 24.01.2014 19:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.8.2013
Příspěvky: 14
Obrázky: 0
hafieror píše:
Děkuji za odkazy na alarm, objednáno.


který jsi vzal?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: pát 24.01.2014 23:29 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2014
Příspěvky: 14
Bydliště: Ždírec Doksy
Ahoj vsem,
taky jsem se vrhnul do helovani s timhle brckem, protoze me uz nebavilo 2 roky koukat na Honey bee cp3 na skrini, kteryho jsem pri kazdem letani musel opravit za tisko a vic...
Kompletne jsem precetl cele tohle tema a klobouk dolu vsem, kteri se pustili do tuneni, zvlast ac motory...
Taky me to ceka, uz jsem par motoru vymenil, ale spis jsem chtel prispet necim jinym. Samozrejme jsem taky prvni řešil zemedelskou vuli na swashplatu a pakovani a udelal jsem to jednoduse a chodi to jak prdly! Tahle hlaska se u nas diky videiim tlavelzy ujala velmi rychle...
Prvni vec po ulamani aretaci kosti nebyla kancelarska svorka ale svareci drat 1 mm z COcka, pak jsem pod swashplate vrazil obyc mirelonovy platek s dirkou vyrobenou pomoci hrotove pajky a podlozku... Mirelon je mekky a krasne pruzi a v kotelne na trubkach je ho dost, nasletne jsem resil vule na pakach= sundal jsem je a zjistil, ze bronzova futra jsou o 0.1mm delsi, takze zabrousit pilnikem na nehty, nasledne stejne tak zkratit i plastove trny na kterych jsou paky navleknute a po navleceni zpet primerenym dotazenim sroubku se vule UPLNE ztratila! Drobnym opilovanim plastovych cepu listu se listy take zpevnili (nekdo dava podlozky pod listy).
Diky tomu jsou uz na videich z podveseny kamery videt i objekty mezi nebem a zemi- do ted se heli permanentně kymacela nebo houpala... :'(
Pak jsem videl tu pruzinku a zkusim to taky...
Zatim se mejte a at Vam to nepada...

_________________
ESKY HB CP3, MJX F-45, dji Phantom 3 Advance


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: pát 24.01.2014 23:51 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.1.2014
Příspěvky: 34
Bydliště: Křelovice u Pelhřimov, Vysočina
Koldan píše:

který jsi vzal?

Tento

http://www.goodluckbuy.com/2-4s-lipo-ba ... larm-.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: sob 25.01.2014 15:02 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2013
Příspěvky: 40
Bydliště: Horní Bříza
Zdravím piloti,potřeboval bych větět vnitří průměr ocasní trubky? Někam jsem založil výkres a nechce se mi to rozdělávat,předem děkuju. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: sob 25.01.2014 15:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 23.1.2014
Příspěvky: 29
Bydliště: Plzeň
Reostat píše:
Zdravím piloti,potřeboval bych větět vnitří průměr ocasní trubky? Někam jsem založil výkres a nechce se mi to rozdělávat,předem děkuju. :wink:


Ahoj, zrovna mám rozebráno. Průměr je 8,8 mm

_________________
Colibri V4.5, EasyCopter V6, Mjx F-45,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku
PříspěvekNapsal: sob 25.01.2014 15:50 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2013
Příspěvky: 40
Bydliště: Horní Bříza
Ahoj, zrovna mám rozebráno. Průměr je 8,8 mm[/quote]

Díky moc,ať se daří. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1500 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz