Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 25.12.2006 12:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2005
Příspěvky: 252
Bydliště: Vřeskovice CITY :D
Ahoj mám takový vánoční dotaz který z těchto vrtulníků vybrat a proč. A máte s nimi nějaké zkušenosti? Díky za postřehy

_________________
Vzduch je naše moře!!!


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.12.2006 20:05 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.10.2006
Příspěvky: 65
pozri www.rcm-pelikan .cz vrtulniky ak ti to pomoze :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.12.2006 21:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2005
Příspěvky: 252
Bydliště: Vřeskovice CITY :D
pentx píše:
pozri www.rcm-pelikan .cz vrtulniky ak ti to pomoze :lol:

Hm díky tam sem koukal hned. Slyšel jsem něco o tom že ten expert má jinak řešenej pohon a prej vydrží dýl na jedno nabití je to pravda??

_________________
Vzduch je naše moře!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.12.2006 22:10 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 28.11.2006
Příspěvky: 10
Myslím si,že tam mnoho rozdílů nebude.Všude o tom píšou stejně.Liší se to asi jen maličkostmi.Ja jsem ani jeden neměl, ale nezdá se mi ,že by v tom byl převratný rozdíl A s nabíjením je to různé...někdo nechá nabíjet baterky,pak odejde a vrátí se až když se na baterkách dají opékat buřty. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 26.12.2006 19:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2006
Příspěvky: 95
Bydliště: Plzeň
spitfire2 píše:
Ahoj mám takový vánoční dotaz který z těchto vrtulníků vybrat a proč. A máte s nimi nějaké zkušenosti? Díky za postřehy

A už si viděl tohle http://www.esotop.cz/web_ESOTOP/3_Xrotor.htm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2006 9:52 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2006
Příspěvky: 81
spitfire2 píše:
Ahoj mám takový vánoční dotaz který z těchto vrtulníků vybrat a proč. A máte s nimi nějaké zkušenosti? Díky za postřehy


Lisi se designem, mechanika a elektronika je stejna. Vyber si ten, ktery se ti vic libi. Vyse nabizeny X-Rotor od pavelh je uplne jina kategorie, hrackoidni dvoukanal. Easycopter ma plne 4-kanal rizeni.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2006 11:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2006
Příspěvky: 3
spitfire2 píše:
Ahoj mám takový vánoční dotaz který z těchto vrtulníků vybrat a proč. A máte s nimi nějaké zkušenosti? Díky za postřehy

Mám experta. Podle mé zkušenosti jsou rozdílné následující díly: přední část, zadní část, podvozek s konstrukcí. Musel jsem otočit baterii kvůli nabíjení, jinak to nebylo možné bez sundání kabiny. Celkově vzato má expert dražší výše jmenované díly, ale přiměřeně (cca 50 kč). Kapotáže je podle mě těžší opravit (po poškození) než konstrukci ocasu u easy copter. Mě osobně se kapotáže rozbily po relativně malém pádu ale to je subjektivní. U experta je možné samostatně měnit lyžiny podvozku (přišroubované).
Myslím že rozdíly jsou kosmetického rázu, takže bych doporučoval to co se ti víc líbí. :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2006 12:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
MI8 píše:
Myslím že rozdíly jsou kosmetického rázu, takže bych doporučoval to co se ti víc líbí. :D


Doplnil bych na líbí v reálu. Na fotce u mě jednoznačně vedl Expert. Ale když jsem ho uviděl ve skutečnosti v Jinu, tak se mi nijak zvlášť nelíbil. Ta kabina ve skutečnosti moc hezky nevypadá, působí navíc i dost křehkým dojmem :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2006 13:27 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.12.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Ostrava
Me se strasne libi Blade.. ale porad nevim jestli se vyplati koupi Pro http://eshop.hobbylink.cz/launch.php?s= ... oduct=2753 nebo staci obyc o tisicovku levnejsi :) http://eshop.hobbylink.cz/launch.php?s= ... product=99 slysel jsem na to jenom samou chvalu :) Jsem zacatecnik a ty blade jsou pry vhodny nastroj..ale taky se bojim abych hne neroslehal 8tis v luftu :lol: Co myslite? Jinak vzhledove jsou nadherne :) a osek 4kanal verze CX s mi moc nelibi.. http://eshop.hobbylink.cz/launch.php?s= ... roduct=841


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2006 20:19 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2006
Příspěvky: 95
Bydliště: Plzeň
vsw píše:
spitfire2 píše:
Ahoj mám takový vánoční dotaz který z těchto vrtulníků vybrat a proč. A máte s nimi nějaké zkušenosti? Díky za postřehy


Lisi se designem, mechanika a elektronika je stejna. Vyber si ten, ktery se ti vic libi. Vyse nabizeny X-Rotor od pavelh je uplne jina kategorie, hrackoidni dvoukanal. Easycopter ma plne 4-kanal rizeni.


Tak takhle vznikají fámy a nesrovnalosti. Kdyby jsi se pořádně podíval a pořádně vše přečetl, než vyneseš zavádějící soud, pak by jsi se dozvěděl, že AH-64 APACHE je úplně na stejné bázi jako Easy Copter, jen s tím rozdílem, že je podstatně líbivější, má lepší mechaniku a je o 500Kč levnější. Samozřejmě, že je dodáván v kompletu s nabíječem a 4-kanálovým rádiem!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 02.01.2007 22:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2006
Příspěvky: 81
Citace:
Tak takhle vznikají fámy a nesrovnalosti. Kdyby jsi se pořádně podíval a pořádně vše přečetl, než vyneseš zavádějící soud, pak by jsi se dozvěděl, že AH-64 APACHE je úplně na stejné bázi jako Easy Copter, jen s tím rozdílem, že je podstatně líbivější, má lepší mechaniku a je o 500Kč levnější. Samozřejmě, že je dodáván v kompletu s nabíječem a 4-kanálovým rádiem!!!


Z Tveho linku na me jako prvni vybafnul PicooZ, proto se muj komentar vztahoval k nemu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz