Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s vrtulníkem.
Odeslat odpověď

Easy copter vs easy copter expert který vybrat?

pon 25.12.2006 12:30

Ahoj mám takový vánoční dotaz který z těchto vrtulníků vybrat a proč. A máte s nimi nějaké zkušenosti? Díky za postřehy

pon 25.12.2006 20:05

pozri www.rcm-pelikan .cz vrtulniky ak ti to pomoze :lol:

pon 25.12.2006 21:31

pentx píše:pozri www.rcm-pelikan .cz vrtulniky ak ti to pomoze :lol:

Hm díky tam sem koukal hned. Slyšel jsem něco o tom že ten expert má jinak řešenej pohon a prej vydrží dýl na jedno nabití je to pravda??

pon 25.12.2006 22:10

Myslím si,že tam mnoho rozdílů nebude.Všude o tom píšou stejně.Liší se to asi jen maličkostmi.Ja jsem ani jeden neměl, ale nezdá se mi ,že by v tom byl převratný rozdíl A s nabíjením je to různé...někdo nechá nabíjet baterky,pak odejde a vrátí se až když se na baterkách dají opékat buřty. :lol:

Re: Easy copter vs easy copter expert který vybrat?

úte 26.12.2006 19:25

spitfire2 píše:Ahoj mám takový vánoční dotaz který z těchto vrtulníků vybrat a proč. A máte s nimi nějaké zkušenosti? Díky za postřehy

A už si viděl tohle http://www.esotop.cz/web_ESOTOP/3_Xrotor.htm

Re: Easy copter vs easy copter expert který vybrat?

pát 29.12.2006 9:52

spitfire2 píše:Ahoj mám takový vánoční dotaz který z těchto vrtulníků vybrat a proč. A máte s nimi nějaké zkušenosti? Díky za postřehy


Lisi se designem, mechanika a elektronika je stejna. Vyber si ten, ktery se ti vic libi. Vyse nabizeny X-Rotor od pavelh je uplne jina kategorie, hrackoidni dvoukanal. Easycopter ma plne 4-kanal rizeni.

Re: Easy copter vs easy copter expert který vybrat?

pát 29.12.2006 11:12

spitfire2 píše:Ahoj mám takový vánoční dotaz který z těchto vrtulníků vybrat a proč. A máte s nimi nějaké zkušenosti? Díky za postřehy

Mám experta. Podle mé zkušenosti jsou rozdílné následující díly: přední část, zadní část, podvozek s konstrukcí. Musel jsem otočit baterii kvůli nabíjení, jinak to nebylo možné bez sundání kabiny. Celkově vzato má expert dražší výše jmenované díly, ale přiměřeně (cca 50 kč). Kapotáže je podle mě těžší opravit (po poškození) než konstrukci ocasu u easy copter. Mě osobně se kapotáže rozbily po relativně malém pádu ale to je subjektivní. U experta je možné samostatně měnit lyžiny podvozku (přišroubované).
Myslím že rozdíly jsou kosmetického rázu, takže bych doporučoval to co se ti víc líbí. :D

Re: Easy copter vs easy copter expert který vybrat?

pát 29.12.2006 12:59

MI8 píše: Myslím že rozdíly jsou kosmetického rázu, takže bych doporučoval to co se ti víc líbí. :D


Doplnil bych na líbí v reálu. Na fotce u mě jednoznačně vedl Expert. Ale když jsem ho uviděl ve skutečnosti v Jinu, tak se mi nijak zvlášť nelíbil. Ta kabina ve skutečnosti moc hezky nevypadá, působí navíc i dost křehkým dojmem :-(

pát 29.12.2006 13:27

Me se strasne libi Blade.. ale porad nevim jestli se vyplati koupi Pro http://eshop.hobbylink.cz/launch.php?s= ... oduct=2753 nebo staci obyc o tisicovku levnejsi :) http://eshop.hobbylink.cz/launch.php?s= ... product=99 slysel jsem na to jenom samou chvalu :) Jsem zacatecnik a ty blade jsou pry vhodny nastroj..ale taky se bojim abych hne neroslehal 8tis v luftu :lol: Co myslite? Jinak vzhledove jsou nadherne :) a osek 4kanal verze CX s mi moc nelibi.. http://eshop.hobbylink.cz/launch.php?s= ... roduct=841

Re: Easy copter vs easy copter expert který vybrat?

pát 29.12.2006 20:19

vsw píše:
spitfire2 píše:Ahoj mám takový vánoční dotaz který z těchto vrtulníků vybrat a proč. A máte s nimi nějaké zkušenosti? Díky za postřehy


Lisi se designem, mechanika a elektronika je stejna. Vyber si ten, ktery se ti vic libi. Vyse nabizeny X-Rotor od pavelh je uplne jina kategorie, hrackoidni dvoukanal. Easycopter ma plne 4-kanal rizeni.


Tak takhle vznikají fámy a nesrovnalosti. Kdyby jsi se pořádně podíval a pořádně vše přečetl, než vyneseš zavádějící soud, pak by jsi se dozvěděl, že AH-64 APACHE je úplně na stejné bázi jako Easy Copter, jen s tím rozdílem, že je podstatně líbivější, má lepší mechaniku a je o 500Kč levnější. Samozřejmě, že je dodáván v kompletu s nabíječem a 4-kanálovým rádiem!!!

Re: Easy copter vs easy copter expert který vybrat?

úte 02.01.2007 22:47

Tak takhle vznikají fámy a nesrovnalosti. Kdyby jsi se pořádně podíval a pořádně vše přečetl, než vyneseš zavádějící soud, pak by jsi se dozvěděl, že AH-64 APACHE je úplně na stejné bázi jako Easy Copter, jen s tím rozdílem, že je podstatně líbivější, má lepší mechaniku a je o 500Kč levnější. Samozřejmě, že je dodáván v kompletu s nabíječem a 4-kanálovým rádiem!!!


Z Tveho linku na me jako prvni vybafnul PicooZ, proto se muj komentar vztahoval k nemu.
Odeslat odpověď