Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 9:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
Tohle jste viděli? :-D
http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=11446
Obrázek
Helina ani ne za dvě stovky (korun) :-)

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 9:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.10.2010
Příspěvky: 572
Bydliště: Třinec/Brno
Jo je tady celé téma o HK 450 :-D Tahle prý nestojí za nic, pokud HKčko tak je lepší sáhnout po HK 450 Pro. http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh ... duct=10902


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 18:36 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 86
Všiml si již někdo, že se zde neřeší dotaz neštastníka, co užmoulal 15,000 a chtěl by se proletět?

_________________
CopterX CX450 Black Angel,
DX8,GAMA,Radian,Nano CP X,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 23:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
z.zemanek píše:
Všiml si již někdo, že se zde neřeší dotaz neštastníka, co užmoulal 15,000 a chtěl by se proletět?
myslim ze si chlapec vzal cas na rozmyslenie a snazi sa stravit vsetko, co doteraz nasal. Tak sa rozhodne. Pokeca s generalom, ci bude moznost dalsich priebeznych investicii a kupi to alebo si najde ineho konicka.
Tiez som si mal najst nieco ine. Ale uz v tom lietam tak, ze sa neda vycuvat 8) Je to navykove...

A ze sa riesi nieco ine, to je predsa bezne v kazdej teme :roll: :wink:

_________________
T8FG - Tarot345PRO BeastX, Protos430 BeastX
http://kennymccormick.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 03.01.2017 0:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2010
Příspěvky: 34
Ahoj,

chtel bych pouze uzavrit tohle tema.

Takze na Vanoce 2014 jsem byl obdarovan T-Rexem 450 Plus DFC RTF, takze sestaveny a pripraveny Rex, nastaveny ovladac Align T6 (puvodne Futaba T6), LiPo 3S, nabijecka na 2S a 3S, k tomu druha baterka, kufr, a Phoenix.

Rok 2015 jsem proletal jen v simu, na Vanoce 2015 jsem pak dostal poukaz na jednodenni seminar, takze v lete 2016 jsem byl na "skoleni". Slo jen o trochu teorie a vyzkouseni si viseni s Mikado LOGO 600 a 700, po skonceni jsem pak poprve vyzkousel viseni i mym rexem.

Nekolikrat jsem pak byl sam zkouset viset, ale jak jste vsichni psali, sim a real jsou dve ruzny veci - heli sice lita "stejne", ale v realu mam bobky, abych s tim neprastil, kdezto v simu se clovek tolik neboji.

No a tak se i stalo, ze mi heli trosku odlitla stranou, uz jsem klesal k pristani, v tom mi zacal pipat ovladac, ze vyprsel cas, tak jsem zazmatkoval, ze musim rychle pristat kvuli baterce a trochu jsem strejchnul ocasem o zem. Listy ohnuly ocasni trubku, pozeji jsem zjistil, ze se trosku ohnula osicka u zadni vrtulky, take ze se odlamalo par zoubku na velkem ozubenem kole. Nahradni dily zatim za 2000, asi 1000 za naradi a material, bal jsem se, ze to bude drazsi. Nektere veci jsem uz sam opravil, ale asi budu potrebovat s radou, napisu novy zapisek, snad ne tak dlouhy jako prvni zapis tohoto vlakna.

Takze 450 mi staci, zatim nahradni dily cenove nevychazeji tak hrozne (zatim jsem nerozflakal elektroniku a slozitejsi mechaniku). Na simu trenuju dal, boucham balonky, aktualne tusim 23 malych pohyblivych balonku - zda se mi to jako dobry trenink na zaziti si ovladani a zdokonaleni ovladani pohybu heli.

Takze vam vsem dekuju za tehdejsi rady.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz