Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 11:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Hromada povídání pro někoho, kdo vůbec neví co chce, je zdechlej si patřičné informace sám zjistit a současně si od jiných poradit nedá. Škoda času.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 12:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Ten první příspěvek se fakt přečíst nedá....................... :wink: :lol: :lol: :lol: arda1BOT


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 14:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
Pánové skutečně jsem měl snahu ale nedočetl jsem, jednak jsem v práci a jednak to je fakt mazec!Jedno info které jsem nedočetl - máš už koupenou vysílačku?Jakou?

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 15:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.2010
Příspěvky: 752
Bydliště: Hranice na Moravě
rowos píše:
FlyBear píše:
5-6 minut létání i s akrobacií.
Dokud budeš viset jako já :D a možná ještě nějak drobně poletovat, pak baterka vydrží dýl. Řekněme 8 minut.


No, říkal jsem si, že na visení je těch 5 minut nějak málo:-) Samozřejmě na ty kousky, co jsou k vidění na youtube, to těch 5 minut bude:-)



Ze začátku bývá i těch 5 minut ztraceně dlouho (někdy je ani nevyužiješ).

_________________
Blade msR, mcpx, Trex 250 FBL + DX6i ;Trex 250,Trex 500 FBL + T8FG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 15:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2010
Příspěvky: 2313
zablabla píše:
Ze začátku bývá i těch 5 minut ztraceně dlouho (někdy je ani nevyužiješ).

To muzu potvrdit :)

Muj prvni den na letisti, kdyz sla helina poprve do vzduchu, jsem nedoletal ani jednu baterku. Zavisel jsem, snazil se to udrzet a kdyz uz jsem toho mel plny kecky, tak jsem byl rad, ze jsem pristal bez nehody. Na stopkach bylo jen neco malo pres tri minuty... A takhle dopadla i druha baterka. Tu treti jsem v ten prvni den ani nepouzil.

Tech 5 minut je opravdu dost. Vrtulnik neni pohodovy vetron a pet minut pekelneho soustredeni je az az :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 16:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
FlyBear píše:
zablabla píše:
Ze začátku bývá i těch 5 minut ztraceně dlouho (někdy je ani nevyužiješ).

To muzu potvrdit :)

Muj prvni den na letisti, kdyz sla helina poprve do vzduchu, jsem nedoletal ani jednu baterku. Zavisel jsem, snazil se to udrzet a kdyz uz jsem toho mel plny kecky, tak jsem byl rad, ze jsem pristal bez nehody. Na stopkach bylo jen neco malo pres tri minuty... A takhle dopadla i druha baterka. Tu treti jsem v ten prvni den ani nepouzil.

Tech 5 minut je opravdu dost. Vrtulnik neni pohodovy vetron a pet minut pekelneho soustredeni je az az :!:


JE TO ASI TAK JAK PÍŠEŠ, MŮŽU JEN PŘITAKÁVAT! U MĚ TO BYLO TAK ŽE JSEM TAK BÁL ŽE SE MĚ HELINA ZVEDLA OD ZEMĚ A HNEDKA JSEM JÍ ZASE PLÁCL NA ZEM, NAŠTĚSTÍ TO BYLO 450KA S KŘÍŽEM TAKŽE DOBRÝ, je zvláštní že obrovské zlepšení přišlo když jsem sundal kříž.o)))))

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 17:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2010
Příspěvky: 34
Peteer píše:
Pánové skutečně jsem měl snahu ale nedočetl jsem, jednak jsem v práci a jednak to je fakt mazec!Jedno info které jsem nedočetl - máš už koupenou vysílačku?Jakou?


Sorry vsem za dlouhej zapisek :?

Vysilacku jeste nemam, uvazuju o DX6i nebo FF-6 (T6EXP), v jednom obchode, kde to vychazi cenove dobre, maji tu FF-6.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 17:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
rowos píše:
Peteer píše:
Pánové skutečně jsem měl snahu ale nedočetl jsem, jednak jsem v práci a jednak to je fakt mazec!Jedno info které jsem nedočetl - máš už koupenou vysílačku?Jakou?


Sorry vsem za dlouhej zapisek :?

Vysilacku jeste nemam, uvazuju o DX6i nebo FF-6 (T6EXP), v jednom obchode, kde to vychazi cenove dobre, maji tu FF-6.


napadlo tě třeba že do budoucna budeš potřebovat 7 kanál?Futaba FF7, FF8, Aurora atd.?Já jen že potom by si zase musel měnit vše - vysílačku, příjímač a zbykat si na to. Být tebou určil bych si priority - co budu chtít létat a co budu chtít do budoucna kupovat. Já jsem si nejdříve říkal - jooo pohoda 450ka to je akorát to mě bude stačit, a podívej, mám T-REX 600 létající sekačku, to to za rok a půl létání. O tomhle bych uvažoval, bohužel budu se opakovat a ostatní mě dají jistě za pravdu - čím větší pro začátek tím lepší a ušetřit se na tomhle opravdu nedá. Chápu že se jedná o finanční stránku, proto bych třeba doporučoval investovat do super vysílačky o které budeš vědět že ti bude nějaká ta léta stačit a koupil k tomu kabel a PHOENIX a za zimu sám uvidíš co tě baví a co ne.
Snad jsem fórum nezahltil informacema, na tebe nemám :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 18:06 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Tu Futabu nekupuj, DX6 je na tom o hodne lip.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 18:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
psena píše:
Tu Futabu nekupuj, DX6 je na tom o hodne lip.


Souhlas, má jen zákl. funkce :D

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 20:15 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 86
Jsou na tebe o třídu hodnější, než na mě. Tudíš jsem se drobek zocelil a snad i něco pochopil. Já dostal bití, o jakém by se ti nesnilo, asi proto, že pokukuješ po T-REXu a já jen po X-Copteru.Ty si chceš jen hodinku polétat, zkusit si sem tam nějakou tu akrobacii, potom se vrátit zpět ke svému IT zaměstnání.
Doporučuji:
Baterka ti stačí jedna, na vysílači nezáleží, sim ti při prvním 60-min. letu bude na prd, T-REXe kup nejlevnějšího, pokud možno gumovýho, smontovanýho, na modýlky co za sebou tahali napájecí drátky, nebo se lepili z papíru zapomen.
To "Apache" co máš asi nebude lepší nežli Free Spirit. Já začal s Free Spirit Micro 2-rotor,Solo Pro rozměrem to samé akorát jednorotor,Free Spirit větší klon předešlého. S tím posledním jsem schopen přeletět 8-mi patrový penelák(na šířku), vyletět oknem z ložnice ve třetím patře a po 10-ti minutách se většinou vrátit do stejného okna. A když ne, dojedu si pro zbytky dolů výtahem.Dělám to kolem osmé večer, tou dobou téměř pravidelně nefouká a ještě si to kontroluji pohledem na listí přilehlých stromů!!! a vše se ovládá stejným vysílačem, na nic nového si nezvykáš, jeden model je živější, druhý líný, třetí větší.
Tak na zimu snad radši toto, dá se s tím i v kuchyni nebo v obýváku. Na foru ses určitě dočetl, že 15,000 je tak akorát na slušnou soupravu(vysílač,přijímač,serva,gyro,baterky)
Kit vrtulníku potřebuje ještě baterku, motor, regulátor, nabíječ.....
Tak snad ještě chvilku šetři.

zdze, proč nenapíšeš jak adept skončí a jseš k němu tolerantnější než ke mě, začal s "Apache" a nic víc? Snad ten sim z něj udělá pilota?
JMalik, svatá pravda
Penax, svatá pravda
Mikelo, svatá pravda
Nemohu citovat všechny, omlouvám se těm,co jsem je vynechal, ale snad to stačí.Sám jsem kopito co se teprve učí a nechcci nikoho urážet, zesměšnovat ani odrazovat. Ale šetřete peníze všem, ne jenom mě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 20:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
z.zemanek píše:
Jsou na tebe o třídu hodnější, než na mě. Tudíš jsem se drobek zocelil a snad i něco pochopil. Já dostal bití, o jakém by se ti nesnilo, asi proto, že pokukuješ po T-REXu a já jen po X-Copteru.Ty si chceš jen hodinku polétat, zkusit si sem tam nějakou tu akrobacii, potom se vrátit zpět ke svému IT zaměstnání.
Doporučuji:
Baterka ti stačí jedna, na vysílači nezáleží, sim ti při prvním 60-min. letu bude na prd, T-REXe kup nejlevnějšího, pokud možno gumovýho, smontovanýho, na modýlky co za sebou tahali napájecí drátky, nebo se lepili z papíru zapomen.
To "Apache" co máš asi nebude lepší nežli Free Spirit. Já začal s Free Spirit Micro 2-rotor,Solo Pro rozměrem to samé akorát jednorotor,Free Spirit větší klon předešlého. S tím posledním jsem schopen přeletět 8-mi patrový penelák(na šířku), vyletět oknem z ložnice ve třetím patře a po 10-ti minutách se většinou vrátit do stejného okna. A když ne, dojedu si pro zbytky dolů výtahem.Dělám to kolem osmé večer, tou dobou téměř pravidelně nefouká a ještě si to kontroluji pohledem na listí přilehlých stromů!!! a vše se ovládá stejným vysílačem, na nic nového si nezvykáš, jeden model je živější, druhý líný, třetí větší.
Tak na zimu snad radši toto, dá se s tím i v kuchyni nebo v obýváku. Na foru ses určitě dočetl, že 15,000 je tak akorát na slušnou soupravu(vysílač,přijímač,serva,gyro,baterky)
Kit vrtulníku potřebuje ještě baterku, motor, regulátor, nabíječ.....
Tak snad ještě chvilku šetři.

zdze, proč nenapíšeš jak adept skončí a jseš k němu tolerantnější než ke mě, začal s "Apache" a nic víc? Snad ten sim z něj udělá pilota?
JMalik, svatá pravda
Penax, svatá pravda
Mikelo, svatá pravda
Nemohu citovat všechny, omlouvám se těm,co jsem je vynechal, ale snad to stačí.Sám jsem kopito co se teprve učí a nechcci nikoho urážet, zesměšnovat ani odrazovat. Ale šetřete peníze všem, ne jenom mě.


na mě si zapoměl :D :D :D :D

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 20:33 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 86
omlouvám se
jsem jen začínající kopito a je to na mě moc fofr
tak se nezlob lepím tu odpověd půl hodiny, a za tu dobu se stane věcí ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 20:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
z.zemanek píše:
omlouvám se
jsem jen začínající kopito a je to na mě moc fofr
tak se nezlob lepím tu odpověd půl hodiny, a za tu dobu se stane věcí ...


v pohodě, dělám si legraci samozřejmě, hlavně abychom mu poradili a pomohlo mu to :D

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 20:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 86
A na co mu stačí ty peníze, ale popravdě


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz