Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MODE 1 nebo MODE 2?
PříspěvekNapsal: čtv 20.11.2014 18:23 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Mod 1 neni vubec spatnej nevim o cem se hadate sam litam mod 1 na letadlech i v posledni dobe na heli a jestli chce nekdo radu do zacatku jakej mod volit tak muzu poradit jen: skus si na simulatoru oba a pak si vyber, dneska nemusi mit ani stejnej mod ucitel/zak a jestli si nekdo mysli ze s modem ... zalitne lepsi obrat nez nekdo s modem... tak je to blbost.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pon 24.11.2014 18:10 
Mazák
Mazák

Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
pkotatko píše:
Mod 1 je na prd. Treba tenhle klucina, protoze leta mod 1, tak jen odstartuje a pak se to celou dobu snazi jen nerozbit.....

Myslím Petře, že to mi všichni ..... mi všichni ... :lol: :lol: :lol:

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: čtv 04.12.2014 7:50 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Ono je to úplně jedno, jestli mód 1, nebo 2. Každý, na co je zvyklý.

Kdybych byl úplný začátečník a chtěl lítat jenom heli, tak bych asi zvolil 2-ku. Na druhou stranu znám spoustu lidí s módem 1, kteří zalítnou to, co většina bězných smrtelníků nezalítne ani s šestkou:-D co se naučíš, to lítej. Hlavně mód neměnit...

PříspěvekNapsal: úte 06.01.2015 1:54 
Nováček serveru
Nováček serveru

zdravim

jako zacinajici vrtulnikar mam po procteni celeho tematu zmatek v tom jaky mod vlastne litam. Doted jsem si myslel ze mod 1

mam to takto:
leva packa - kloneni/klopeni tedy kompletní cyklika
prava packa - kolektiv a ocasni vrtulka

u obecneho popisu modu 1 je uvedeno ze leva packa je vyskovka a smerovka, zatímco prava packa plyn a kridelka.
Podle logiky veci by mi tedy vychazelo ze smerovka=ocasni vrtulka a kridelka=naklon cyklikou

takze moje ovladani je spis mod 3 (vlevo vyskovka/kridelka a v pravo smerovka/plyn) o kterem se ale zminuje naproste minimum pilotu.
přeučovat se nechci, jednak jsem levák a druhak už asi pet let obcas trenuju na simulatoru. Letos pozorný ježíšek nadělil blada 200 sr x ktery lita pekne a je to celkem hezky a bezbolestny zpusob jak zjistit jestli bude chut pokracovat.

PříspěvekNapsal: úte 06.01.2015 17:49 
Mazák
Mazák

Používáš mod3 a ten je pro pilotování heli taky dobrý, i když preferuji dvojku s trojkou na zalétnutí nemám problém, díky ovládání cykliky na jedné páčce. Určitě nepřeučovat pilotuj jak ti to sedlo hoj. Pet

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 07.01.2015 9:28 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Obrázky: 0
tinter píše:
zdravim

jako zacinajici vrtulnikar mam po procteni celeho tematu zmatek v tom jaky mod vlastne litam. Doted jsem si myslel ze mod 1

mam to takto:
leva packa - kloneni/klopeni tedy kompletní cyklika
prava packa - kolektiv a ocasni vrtulka

u obecneho popisu modu 1 je uvedeno ze leva packa je vyskovka a smerovka, zatímco prava packa plyn a kridelka.
Podle logiky veci by mi tedy vychazelo ze smerovka=ocasni vrtulka a kridelka=naklon cyklikou

takze moje ovladani je spis mod 3 (vlevo vyskovka/kridelka a v pravo smerovka/plyn) o kterem se ale zminuje naproste minimum pilotu.
přeučovat se nechci, jednak jsem levák a druhak už asi pet let obcas trenuju na simulatoru. Letos pozorný ježíšek nadělil blada 200 sr x ktery lita pekne a je to celkem hezky a bezbolestny zpusob jak zjistit jestli bude chut pokracovat.

Jak píše petsild, to, co popisuješ je mode 3 (mode 2 pro leváky). A jak se píše výš, jestli sis zvykl, není důvod něco předělávat.

Já lítám rotační křídla s mode2 (protože jsem si na to zvykl a jsem pravák).
Mode 1 (4), jak jsem tak lítal se simulátorem mi přišlo možná přirozenější právě pro letadla. Zvlášť pro ty jednodušší, co nemají křidélka.

Profil Soukromé album  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9