Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jaký model na seznámení s akrobacií
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 7:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.5.2015
Příspěvky: 51
Zdravím Pánové, létám teď s větroněm a už bych chtěl něco ostřejšího na nějakou akrobarcii sice mě to s větroněm baví ale chce to zase jiný styl létání a tak sem přišel k tomu že bych si pořídil nějakého akrobarta či něco podobného. Co by jste mi poradili za typ letadla, aby zvládall základy akro? Nechtěl bych asi úplný bublinkolet něco cca 1500 rozpětí zase nic extra záludného. Našel sem docela zajímavou Extru za zajímavý peníz http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/EX ... cs/764966/ co si o tom myslíte? Nebo máte jiný tip? Nějaké letadlo z HK? Prosím moc o nějakou radu po čem jako začátečník s akro mám koukat.
Za každou odpověď velmi děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 7:28 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.12.2011
Příspěvky: 143
Bydliště: Hradec Králové
Modely 1 700 mm od PILOT-RC jsou poměrně zajímavá akrobatická letadla. Tato značka má obecně létavé a dobré akrobaty a lítá s tím už hodně CZ pilotů.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 7:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.5.2015
Příspěvky: 51
No zpracovámí je rozsyp? Já spíš nevím do jakého typu jít, extra, edge, sbach atd…

Edit: na druhou stranu se mi nechce dávat kupu peněz za nějaký extra brus když pořádně nevím jestli me to bude bavit


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 10:00 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2008
Příspěvky: 110
Bydliště: Česká Třebová
Já jsem si pořídil toto: https://hobbyking.com/en_us/hobbykingr- ... m-arf.html
Lítá bezvadně, je to poslušný, drží stopu a je to otloukánek, kterej s vteřiňákem a aktivátorem spravíš na letišti za pár minut a zase lítáš.
Mám ho bez podvozku, na 2článek, lítá to pomalu, ale díky velkým kormidlům rychle reaguje. Nebo něco od RC Factory, ty lítaj taky všechny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 10:05 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.1.2011
Příspěvky: 585
Bydliště: Žebrák
Vilda74 píše:
Já jsem si pořídil toto: https://hobbyking.com/en_us/hobbykingr- ... m-arf.html
Lítá bezvadně, je to poslušný, drží stopu a je to otloukánek, kterej s vteřiňákem a aktivátorem spravíš na letišti za pár minut a zase lítáš.
Mám ho bez podvozku, na 2článek, lítá to pomalu, ale díky velkým kormidlům rychle reaguje. Nebo něco od RC Factory, ty lítaj taky všechny.


píše, že nechce bublinky


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 11:01 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.5.2015
Příspěvky: 51
Tak já nechci bublinky abych s tím mohl lítat venku i když trochu fouká
Vo si myslíté o té extře z bazaru? Nová s vybavením za pěkný peníz?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 11:54 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.9.2015
Příspěvky: 991
Vilda74 píše:
Já jsem si pořídil toto: https://hobbyking.com/en_us/hobbykingr- ... m-arf.html
Lítá bezvadně, je to poslušný, drží stopu a je to otloukánek, kterej s vteřiňákem a aktivátorem spravíš na letišti za pár minut a zase lítáš.
Mám ho bez podvozku, na 2článek, lítá to pomalu, ale díky velkým kormidlům rychle reaguje. Nebo něco od RC Factory, ty lítaj taky všechny.


Absolutny suhlas, mame 7 lietadiel ale toto je najoblubenejsie: pilot ma 7r, vobec mu nevadi ze "fouka", akorat sa stazuje ze musi neustale korigovat :-), ale o tom to je, ci nie?


https://www.youtube.com/watch?v=7WhnQEnsLC0


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 13:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.12.2009
Příspěvky: 1164
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (4)
majky01 píše:
Tak já nechci bublinky abych s tím mohl lítat venku i když trochu fouká
Vo si myslíté o té extře z bazaru? Nová s vybavením za pěkný peníz?

Mám KMX od PA, létá to perfektně, takže já bych tu Extru bral. Je to vlastně asi nejlepší akrobat (ale spíš 3D) v této kategorii.
Letový projev to má skoro jako EPP.

_________________
KMX, Edge RCF, Veloxity, MC, DF
DS-14


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 16:01 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
semi píše:
Mám KMX od PA, létá to perfektně, takže já bych tu Extru bral. Je to vlastně asi nejlepší akrobat (ale spíš 3D) v této kategorii.
Letový projev to má skoro jako EPP.


No to musíš ale jedno oko přimhouřit a druhý si vydloubnout šroubovákem ne? Je to mizerný oldschool, tehdy byla super, dneska už bych se s tím netrápil. Něco jako diablotin, to taky bylo naprosto epický polítání, ale jeho doba je dááávno pryč. Ta extra nelítá zle, ale třeba nožák je s ní spíš za trest ve srovnání s dnešníma letadlama. Kormidla má malý, hlavně křidýlka. Se bojim aby to seznamování nedopadlo blbě, že akrobaty nejsou nic moc na lítání :lol: mimochodem KMX je o dost dál, ale na dnešní dobu už to taky není nic zázračnýho.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 17:01 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.5.2015
Příspěvky: 51
To sem rád že si se vyjádřil i ty. Tak něco navrhni na seznámení se svými skušenostmi myslím že než 3D budu lítat spiš klasiku. Ale zase se moc nerozvášni aby to bylo za normální peníze


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 18:38 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Třeba pan Havel nedávno prodával Mythose 50E za něco kolem 11 000Kč. Super cena za prakticky nový letadlo s elektronikou, ale pro tebe to může být moc. Můžeš s tím ale lítat všechno od pokusů o rovný výkrut pro aktuální sestavu F3A na opravdu dobrý úrovni (a já to myslím vážně a mám pravdu, ne jako když někdo čas od času napíše do recenze, že letadlo zalítá všechny obraty sestavy F3A - tam občas lidem chyběla představa o tom co v těch sestavách bývá, a že to nekončí kubánskou osmou). Ale co jsou pro tebe normální peníze fakt nevim 8)

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 18:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.5.2015
Příspěvky: 51
No tak zhruba tak nějak těch 11k


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 19:10 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
tak jestli chceš, pošli mi do SZ tvůj email, předám ti tam kontakt a víc info.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 19:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.12.2009
Příspěvky: 1164
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (4)
HonzaS píše:
No to musíš ale jedno oko přimhouřit a druhý si vydloubnout šroubovákem ne? Je to mizerný oldschool, tehdy byla super, dneska už bych se s tím netrápil. Něco jako diablotin, to taky bylo naprosto epický polítání, ale jeho doba je dááávno pryč. Ta extra nelítá zle, ale třeba nožák je s ní spíš za trest ve srovnání s dnešníma letadlama. Kormidla má malý, hlavně křidýlka. Se bojim aby to seznamování nedopadlo blbě, že akrobaty nejsou nic moc na lítání :lol: mimochodem KMX je o dost dál, ale na dnešní dobu už to taky není nic zázračnýho.


Ani jsem ten příspěvek nechtěl psát, nejsem moc dobrý pilot abych mohl radit, ale když se nikdo neozýval, tak mi to nedalo.
Ještě bych měl dotaz, ten Mythos je od Sebartu?

_________________
KMX, Edge RCF, Veloxity, MC, DF
DS-14


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 20:06 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
jojo.

Sorry napsal bych dřív, ale nějak jsem to tu přehlídl.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz