Switch to full style
Taky vás už nebaví jen tak poletovat? Zkuste létat akrobacii nebo si o tom aspoň tady povídat.
Odeslat odpověď

Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

Anketa končí za ned 07.08.2016 19:34

Extra 300S MPX
2
67%
EDGE 540 FMS
0
Žádná hlasování
Sbach 342 FMS
0
Žádná hlasování
Pulse 15e PNP (ParkZone)
0
Žádná hlasování
Sukhoi SU-29MM BNF (E-Flite)
1
33%
 
Celkem hlasů : 3

Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

sob 23.07.2016 19:34

Ahojky, budu rád za všechny názory na kvalitu či letové vlastnosti. Pokud někdo víte i o jiném, tak klidně písněte. Chtěl bych se pokud možno držet aku 3s 1800-2800mAh, nejpoužívanější a cenově přijatelná varianta. Objednávka zde v ČR. RCF, VA-Models a Hacker jsem vynechal úmyslně, tam už mám tak nějak vybráno. Dík

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

sob 23.07.2016 19:42

Tak si kup mého Pitsse.mám ho v inzerci.

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

sob 23.07.2016 20:08

Ani HoTTrigger 1400S není špatnej.

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

sob 23.07.2016 20:26

ago-56 píše:Tak si kup mého Pitsse.mám ho v inzerci.

Dík, jednoho, i když trochu jiného už mám.

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

sob 23.07.2016 20:33

Vážka píše:Ani HoTTrigger 1400S není špatnej.

Jo ten se mi líbí dost, chvilku jsem pro něj byl i rozhodnutej, pamatuji si, že si ho pár dnů měl a pak prodával, ale nedává trojčlánek a když bych nakupoval, tak budu brát i 3-4ks aku a tam je celková cena někde kolem 9000.

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

sob 23.07.2016 20:40

..chyba tam nieco od RCF...osvedcene,lietave...

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

sob 23.07.2016 21:40

Boro píše:..chyba tam nieco od RCF...osvedcene,lietave...

Nechybí, záměrně jsem je vynechal a i to napsal, tam se za čas připravuju dokoupit Extru 330, ale teď hledám něco maketovějšího s trochu větší váhou co umí na rychlosti i ve větším větru.

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

ned 24.07.2016 8:46

doporucil bych MPX Acromaster ale koukam ze uz se nedela :-(

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

ned 24.07.2016 10:16

edge od hype a extru od multiplesku má kolega, včera večer lítal s obouma. Záleží co od toho konkrétně čekáš. Ani jedno z těch dvou letadel nelítá vyloženě blbě, ale zároveň si s tím třeba v nožovým letu moc nezalítáš. Je to takový na sportovní polítání spíš než opravdický RC akrobat.

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

ned 24.07.2016 11:02

Vím, kvůli váze a malém rozpětí se musí držet víc na rychlosti a to je někdy na obtíž. Četl jsem recenzi na Edge 540 FMS, RCR 9/2014 a celkově se mi zdá model dobrý, jen nevím jaká je kvalita elektroniky, myslím, že na rcmanii se u jiného modelu od FMS řešil motor, vrtule i podvozek a mám pocit, že to bude něco jako výroba od Pelikána. Rád bych zakoupil něco co bude "fachčit" od začátku a pokud možno bez problému. Já na konstrukční koukám pořád, je tam mnohem větší výběr a letový vlastnosti jsou jinde, ale bojím se, že to na letišti rozeberu. S letadly od RCF problém nemám, naučí hodně, hlavně používat směrovku, jinak vzlety, přistání a jiné prvky mám bez potíží, co teda ještě úplně nezvládám je delší let na zádech, ale i tohle časem snad dám.

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

ned 24.07.2016 11:12

Takhle, jestli můžu doporučit, letadlo od rcf ti pomůže právě učit se věci jako je let na zádech a tak... tyhle hezký letadla je škoda omlátit. S lehčím eppčkem od rcf se můžeš učit věci blíž u sebe a nízko, takže na to dobře vidíš. Extra i ten Edge lítají pěkně rychle, hlavně když je pilotní chybou pošleš nevhodným směrem. Takže osobně bych si vzal nejdřív nějaký epp se kterým natrénuju lítání na zádech a další věci, a pak teprv takovýhle éro, se kterým si třeba průlety na zádech užiješ bez stresu že ho rozstřelíš protože se sekneš.

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

ned 24.07.2016 14:42

Pred nedavnem jsem neco podobneho resil. Akorat jsem nechtel nic chlupateho a krizovy trup. Nakonec jsem koupil inovovany Parkmaster PRO. Letadlo do detailu promyslene, jak u mpx je zvykem.
Aktualne jej mam jako cvicneho kralika a snazim si pro vlastni potrebu napsat generalni cestu, jak zalitavat akrobaty. Hraju si s tezistem, vyoseni motoru a balancovanim kridel..
Koukni na videa, treba ti padne do oka.
Jinak to mam na 3D.

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

ned 24.07.2016 14:43

Jinak souhlasim, ze letadla od RCF jsou vhodne na omlaceni. Parkmastru by byla skoda :lol:

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

ned 24.07.2016 16:30

DXS píše:Jo ten se mi líbí dost, chvilku jsem pro něj byl i rozhodnutej, pamatuji si, že si ho pár dnů měl a pak prodával, ale nedává trojčlánek a když bych nakupoval, tak budu brát i 3-4ks aku a tam je celková cena někde kolem 9000.


9 litrů není takový ranec a dobře se s ním lítá, nechá si dost líbit... Pokud se nemýlím, tak jsi ho sám na fóru některým doporučoval.

Re: Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím

ned 24.07.2016 20:47

Aktuálně 9000 je dost i na ten můj plat 8) , chtěl jsem ho vzít přes Lindingera, ale co se dočetl o 2. jakosti a problémech se zkroucenou výškovou, tak to přehodnotil na nákup bezproblémového balení u nás. Doporučoval, to je fakt, taky ho nějak nezatracuji, ale mám teď i jiné dodatečné výdaje a doma by z toho asi radost nebyla, teda krom mojí :mrgreen:
Odeslat odpověď