Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 19.04.2016 17:51 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Ale nee. Ty metrovky jsou dělaný super lehký. Veloxity je dělaný na úplně jiný styl lítání, je masivnější, mohutnější, snese daleko větší váhu bez toho, že bys ohýbal konce křidýlek a tak. Od 1,2m tě ale neodrazuju :-)

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 19.04.2016 19:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
Tak konecne to chapu :-)

a na jaky styl jsou delane 1.2 :-D, tusi nekdo ?

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 19.04.2016 20:39 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2009
Příspěvky: 418
Amper píše:
Tak konecne to chapu :-)

a na jaky styl jsou delane 1.2 :-D, tusi nekdo ?


Tak pokud máš namysli RCF pak primárně na 3D. Určitě s nima zalítneš i nějakou "klasiku" ale je to prostě 3D..
S 1.2 m můžeš do o trochu většího větru , než s metrovkou. To ovšem neznamená, že jim vítr nevadí - naopak, letadla jsou hodně lehká s velkou plochou křídel i trupu a vítr s nima mává hodně. Ulítat to jde - ale mne to ve větru nebaví protože je to spíš krocení "živlů", než nácvik 3D. (resp. čehokoliv)

_________________
FPVMANIA - MOTHER COPTER - FLY or DiE
Oficiální distributor Armattan Quads pro ČR
fpvmania.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 19.04.2016 21:10 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
ty 1,2 jsou docela tuhý. Podle mě snesou o něco větší záhul než metrovka, u který časem to epp trochu omačkách a pak je to křídlo měkčí. Je to prostě daň za nízkou hmotnost a tenký profil (ale, na rovinu, není to nic kritickýho, můj 3 roky starý edge pořád lítá super, i když už u jiného majitele). Řekl bych něco jako veloxity, ale celkově ti asi vyjde nižší plošný zatížení. Půjdeš do velký extry slick? Já měl malou, hrozně se mi líbila jak vzhledem tak letově.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 19.04.2016 23:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.10.2005
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 4
Máme tu ty zásuvky z Tvého prvního odkazu.
Jinak létat s RCF si nechám na doma..(když mne bude tato kategorie bavit, zatím se mi styská po klasické stavbě a volném letu..) Kupovat to tady na chvíli a pak s velkou ztrátou prodávat se mi nechce. Jinak české výrobky tu opravdu pohladí u srdce. Není jich moc, ale leccos tu je. Nějaká svítidla, pak pár českých PG padáků, Baťa a pak drobnosti... Jako třeba app pro létání(Taková GPS navigace)...a PIVO :-)
Ten vysílač opravdu jen levný, protože žádné extra funkce nevyužiji a pak jej tu zanechám s komplet letadlem(pravděpodobně).
Po zkoumání, sledování videí a recenzí... Půjdu do Reaktora.. Snad bude sranda :)
Nějaké doporučení, která serva (nejlépe prověřená) zvolit??
Motor koupím ten, který tam doporučují(snad je to rozumná volba).
Tip na vhodný regulátor?
Stejně tak které akumulátory vzít a kterým se vyhnout obloukem? Díky za trpělivost..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 19.04.2016 23:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.10.2005
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 4
Tak chyba.. Oni tam motor nedoporučují, takže i tip na motor prosím, protože já umím jen se spalovákama...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 20.04.2016 6:54 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
HonzaS píše:
ty 1,2 jsou docela tuhý. Podle mě snesou o něco větší záhul než metrovka, u který časem to epp trochu omačkách a pak je to křídlo měkčí. Je to prostě daň za nízkou hmotnost a tenký profil (ale, na rovinu, není to nic kritickýho, můj 3 roky starý edge pořád lítá super, i když už u jiného majitele). Řekl bych něco jako veloxity, ale celkově ti asi vyjde nižší plošný zatížení. Půjdeš do velký extry slick? Já měl malou, hrozně se mi líbila jak vzhledem tak letově.


Asi ano :-)

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz