Reklama

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Parťáci na 3D kejkle Brno
PříspěvekNapsal: stř 02.12.2015 10:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Zdarec piloti, předně si nejsem jist, jestli vkládám tuto výzvu do správné sekce, ale nenapadala mě vhodnější kromě smetiště.. touto cestou hledám parťáka(y), kteří si občas rádi vyrazí na menší příhodný plácek provětrat splašený EPP desky, neboli 3D akrobatický letadlo. Já mám Sbach 800 mm rozpětí, takže mě stačí opravdu malý prostor. Chodím si zalítat do Lužánek a občas na Kravák (pro znalce Monte-bú).
Pokud se někdo budete chtít připojit, dejte vědět a můžem se domluvit a oslňovat kolemjdoucí společně.
O vteřiňák a aktivátor se rád podělím :-D
PS: pochopitelně vím, že je tady medlánecký letiště, ale pro moje potřeby zbytečně z ruky.

Předmět příspěvku: Re: Parťáci na 3D kejkle Brno
PříspěvekNapsal: stř 02.12.2015 14:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

V Lužánkách jsem občas lítával s 800mm sbachem poslední asi tři roky a nikdy jsem tě tam neviděl. Bohužel už v Brně nejsem.. Co kolemjdoucí? Nějaký přednášky o bezpečnosti důchodců a psů?

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pát 04.12.2015 8:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Ahoj, dobrý nápad na společné polétání :) člověk by se aspoň něco i přiučil.

Já momentálně mám víceméně vysloužilý stroj (Blade od Freeair). Už po 8 letech není v dobré kondici, tak chci pořídit něco novýho na polítání někde na hřišti na sídlišti.

Mohl bys prosím napsat něco blíž o tvým Sbachu s čím se dá vymotat na malým plácku? Vybavení, hmotnost a tak?

Dal bych to pak taky do kupy a šel bych někdy polítat nebo se aspoň zatím podívat :)

Zdeněk

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: sob 05.12.2015 2:19 
Nováček serveru
Nováček serveru

ondra1402 píše:
V Lužánkách jsem občas lítával s 800mm sbachem poslední asi tři roky a nikdy jsem tě tam neviděl. Bohužel už v Brně nejsem.. Co kolemjdoucí? Nějaký přednášky o bezpečnosti důchodců a psů?

Ahoj, tyjo, škoda že jsi už mimo.
To, že jsi mě neviděl je dost pravděpodobný - já totiž pocházím z Vysočiny, kde jsme si vybudovali dost silnou komunitu a modelářsky se vyžívali v ní i v době VŠ studií. Ta ovšem nyní docela strádá, poněvadž jsme se všichni rozprchli za prací všude možně a já se snažím najít novou partu v Brně, kam jsem se po pauze znovu přestěhoval.

Zatím jsem v Lužánkách lítal jen párkrát a obešlo se to bez jakýchkoliv výtek kolemjdoucích :-)