Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Éro pro nácvik 3D
PříspěvekNapsal: čtv 08.03.2018 8:02 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.12.2013
Příspěvky: 195
Ahoj, neporadím s nějakým novějším modelem, neb jsem se zasekl na olétaném 800mm Crack Yakovi po TomášoviC :D nicméně vešel jsem se s ním do haly 21x11 s výškou 4,5m. Sic tam ze začátku dostal pár ran, tak přežil i na venkovní sezonu za chvil kdy nefouká. Toto éro starší výroby je blbuvzdorné :lol: a dost vydrží co se nějakých těch pádů týká. Časem jsem odpreparoval podvozek a pouštěl i chytal do ruky nebo přistával na trávu a vše v pohodě. Tím jak je to lehké, tak pokud to pod plným plynem nepošleš do země tak bude vše v pohodě. Jen opravdu počítej s tím, že jak začne trochu foukat je to boj. Oproti tomu metrovka (mám SU-29) je jasně těžší, je to trochu jiný styl létání, na úplně malém plácku se moc udržet nedá.
Nemůžu hodnotit rozdíl mezi modely v danném rozpětí, ale pokud jsi s nimi ještě nelétal, chceš ho na nácvik 3D a nemáš ambice létat nějak "na přesno" tak myslím že podstatného rozdílu nepocítíš. U této kategorie letadel se mi líbílo, že opravdu můžeš lítat "na doraz" a případný pád není žádná tragédie. Kdo nepadá létá pod své možnosti.... :D s nadsázkou samozřejmě, ale u mě to bohužel platí a vědět, že tyto letadla mají takové úžasné vlastnosti a posunou člověka dál, koupil bych ho dřív a ušetřil spoustu zklamání a peněz :wink: ať se daří Jirka

_________________
...každý jednou začínal... :-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Éro pro nácvik 3D
PříspěvekNapsal: čtv 08.03.2018 12:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Tak moc dík za nakopnutí,Sbach 800 mm od RCF už je na cestě.Nějaké soutěžní ambice určitě nemám,bude to jen na zkoušku 3D,jestli to vůbec dokážu a hlavně jestli to bude syna i mě bavit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz