Switch to full style
Taky vás už nebaví jen tak poletovat? Zkuste létat akrobacii nebo si o tom aspoň tady povídat.
Odeslat odpověď

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

čtv 27.03.2014 18:50

Pokud chceš éro na to co popisuješ a přiložit mu ještě o cca 300g navíc
a zachovat mu dobré letové vlastnosti, tak dle mého musíš jít do
většího éra než 1,0- 1,2m, kde 300g nebude o 1/4 navýšení hmotnosti.

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

čtv 27.03.2014 18:53

tak do 2m :-)

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

čtv 27.03.2014 19:08

pikus 1 píše:Pokud chceš éro na to co popisuješ a přiložit mu ještě o cca 300g navíc

Už jsem to snížil na 80g. Co dál?

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

čtv 27.03.2014 21:31

dt píše:

Jinak po jistých koncepčních změnách jsem schopný tu přidanou zátěž zredukovat na 80g, ale níž už fakt jít nemůžu. :? 5 minut letu mi stačí.


Něco od VA? Ten Loop by ti měl vyhovovat ;-)

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

čtv 27.03.2014 21:50

Jo, ten vypada dobre, diky. :)

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

čtv 27.03.2014 22:11

Kdybys chtěl dřevo, tak o něčem levným možná vím, ale není na 3S a je to velikosti zhruba jako KMX. Jenže ten tvůj tajnej projekt, kdo ví, jestli se to do toho vůbec hodí :lol:

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

čtv 27.03.2014 23:30

Já mám spíš strach, že mě to chytne, na projekt se vyseru a začnu lítat akrobačku. 8)

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

čtv 27.03.2014 23:33

:lol: Tak to jsme zpět u tý 1,2m rcfactory Extry... :lol: http://www.rc-factory.cz/katalog/rc-mod ... -1827.html

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

pát 28.03.2014 0:56

dt píše:Já mám spíš strach, že mě to chytne, na projekt se vyseru a začnu lítat akrobačku. 8)


Nejlepší by bylo vykašlat se na tenhle výzkum, koupit si "metrovku" EPP od RC Factory a létat.
(1,2m v EPP je omyl, měli by to ale rozpitvat piloti jako Špatňas, Nečesánek, .........)

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

pát 28.03.2014 1:43

1,2m má jedinou blbou vlastnost - má to 1,2m. Jinak když jsem s tím viděl lítat Honzu Votavu, nebo Jirku Šotolu, tak mi to moc jako omyl nepřišlo :lol:

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

sob 29.03.2014 8:43

dt píše:Škoda je každého hezkého modelu. :) :)


Ahoj dt,

na jednu věc bych úplně zapoměl. Vzpoměl jsem si až teď, když čtu na jiném vlákně komentář kolegy H1N1. Sebral si mu jeho avatar, tak si prosím Tě vyber nějaký jiný. Sice máme tu "demokracii" , ale základní pravidla slušnosti bychom mohli ctít. Pokud si to nevěděl nebo přehlédl, tak to ber jen jako upozornění. :) Světu mír :) A pokud jsem se spletl a měl si ho ty první, tak s tím klucí něco udělejte. Když čtu jednotlivé komentáře tak jen juknu na obrázek a hned mám představu komu ten či onen komentář patří. Díky ***winter***

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

sob 29.03.2014 11:29

winter píše:když čtu na jiném vlákně komentář kolegy H1N1. Sebral si mu jeho avatar, tak si prosím Tě vyber nějaký jiný

Jak sis mohl zajisté všimnout, jsem tu registrován o 5 let déle než on. A avatar mám celou dobu stejný. Tož tak. Přeber si to jak chceš. :)

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

sob 29.03.2014 11:36

JMalik píše:Nejlepší by bylo vykašlat se na tenhle výzkum, koupit si "metrovku" EPP od RC Factory a létat.

Na výzkum se asi úplně nevykašlu, nicméně s tou metrovkou od RCF jsi mě dost nahlodal. Právě jsem se totiž zamiloval. :) http://www.rc-factory.cz/katalog/rc-mod ... -1689.html


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

sob 29.03.2014 11:47

To je jiná metrovka než JMalik myslel, ale taky po něm koukám :lol: Řeku mám 50m i s hezkou plážičkou, a už jsem z prahy 2 kousky kolegům dovezl. Tak ještě třetího pro sebe :lol:

Re: doporučení na stavebnici 3D akrobata

sob 29.03.2014 12:22

JMalik píše:dt:Já mám spíš strach, že mě to chytne, na projekt se vyseru a začnu lítat akrobačku. 8)

Nejlepší by bylo vykašlat se na tenhle výzkum, koupit si "metrovku" EPP od RC Factory a létat.
(1,2m v EPP je omyl, měli by to ale rozpitvat piloti jako Špatňas, Nečesánek, .........)


Já osobně bych bral 1m, mezi jednu z mála nevýhod patří, jak už honza psal, velká velikost. Druhou nevýhodou je že větší letadlo má podle mě větší sklon k nepřesnosti ale tu u těchto letadel stejně nikdo nehledá.
Kuba
Odeslat odpověď