Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 29.03.2014 14:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2009
Příspěvky: 485
dt píše:
Jak sis mohl zajisté všimnout, jsem tu registrován o 5 let déle než on. A avatar mám celou dobu stejný. Tož tak. Přeber si to jak chceš. :)


To že tu jsi o pět let déle neznamená, že si nemohl někomu šlohnout avatar :D . Asi ses někde flákal, tak jsem si Tě nevšiml :) . Nakonec je H1N1 ten zločinec. No to je mi pěkné. :roll: Hlavně aby Vám tu klucí někdo nevyznal lásku, nepřekoukl se a poslal to nesprávnému uživateli. :wink: A už bych se v tom dál nerejpal, myslel jsem to dobře. Nejsme v parlamentu :D Jinak to tvoje vlákno mělo určitě nějaký smysl. Konečně přestaneš vymýšlet bejkárny a začneš lítat. ***winter***


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 29.03.2014 14:43 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 1151
Bydliště: Hlučín, CZ
Pokud flakal = nevykecaval se na rcmanii, tak ano, flakal. :)
Ten turbo beaver me vylozene nadchnul, hlavne ty velke kola a temer VTOL. Mazec.
Kdyz koukam ma web rc factory, maji tam i doporucenou vybavu. Konkretne http://www.rc-factory.cz/katalog/vybave ... -1734.html
Co si o ni myslite?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 29.03.2014 15:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2009
Příspěvky: 485
Ty věci co tam má Honza Sedláček v nabídce bych si dovolil komentovat jako velmi dobrý. Za rozumný peníz dobrá užitná hodnota. Baterku neznám ani nevím o nikom kdo by jí létal. Můžeš to osadit dobře i z HK za ještě nižší cenu. Nebo tam pak můžeš naprat výbavu za dvakrát, třikrát tolik. ***winter***


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 29.03.2014 18:06 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 1151
Bydliště: Hlučín, CZ
winter píše:
Můžeš to osadit dobře i z HK za ještě nižší cenu.

No, vzhledem k tomu, jak "svižně" k nám poslední dobou putují zásilky z HK (aktuálně čekám na 3), tak docela vážně uvažuju, že udělám kšeft českým prodejcům. EU sklad HK je jak po vykradení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 03.04.2014 19:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2007
Příspěvky: 248
Bydliště: Blansko
JNecesanek píše:
Tak já znám na 3S hned několik dobrých konstrukčních 3D akrobatů. Sice se asi úplně nehodí na tahání 200-300 g zátěže, ale co takhle PA Ultimate nebo EF extra 1,2 m (EF na 3S a šlape jak hodinky). Oboje z vlastní zkušenosti s 3S šlape bezvadně. Obě letadla mají váhu +- 1000-1200 g, takže ta zátěž tomu celkem dost přidá, těžko říct jak by se to chovalo. Navíc tu letovku by splňoval jen ten Ultimate, se který lítám 6 min (samozřejmě bez zátěže při váze 1090 g), s Extrou pak lítám minut pět a to jen tak tak.


Extra EXP 1,2m na 3S? Včera jsem to zkoušel a je to takové "líné". Stoupá sice do nevidím, ale z visu odlétá jak zpomalenej hlemýžď.
Plánuju pořídit 4S. Kubo, co jsi měl u 3S za vrtuli?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 03.04.2014 20:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.11.2010
Příspěvky: 304
Bydliště: Kyjov
aja píše:
[quote="JNecesanek"]
Tak já znám na 3S hned několik dobrých konstrukčních 3D akrobatů. Sice se asi úplně nehodí na tahání 200-300 g zátěže, ale co takhle PA Ultimate nebo EF extra 1,2 m (EF na 3S a šlape jak hodinky). Oboje z vlastní zkušenosti s 3S šlape bezvadně. Obě letadla mají váhu +- 1000-1200 g, takže ta zátěž tomu celkem dost přidá, těžko říct jak by se to chovalo. Navíc tu letovku by splňoval jen ten Ultimate, se který lítám 6 min (samozřejmě bez zátěže při váze 1090 g), s Extrou pak lítám minut pět a to jen tak tak.


Extra EXP 1,2m na 3S? Včera jsem to zkoušel a je to takové "líné". Stoupá sice do nevidím, ale z visu odlétá jak zpomalenej hlemýžď.
Plánuju pořídit 4S. Kubo, co jsi měl u 3S za vrtuli?[/quote]
Mě teda lìtala s 3s celkem dobře. Myslím že VOX 14/8.
Kuba

_________________
Jakub Nečesánek
Czech Aerobatic Team


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 04.04.2014 21:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2007
Příspěvky: 248
Bydliště: Blansko
To by mohlo být ono. Já zkoušel od 12 x 6 po 13 x 6, ale asi to chce ještě víc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 05.04.2014 14:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2011
Příspěvky: 465
Bydliště: Mělník
HonzaS píše:
1,2m má jedinou blbou vlastnost - má to 1,2m. Jinak když jsem s tím viděl lítat Honzu Votavu, nebo Jirku Šotolu, tak mi to moc jako omyl nepřišlo :lol:


Tak se také vyjádřím k 1,2m letadlu. Kdybych chtěl létat především s EPP tak jdu do 1.2m. Chová se to hrozně klidně, klidněji než 1m a proti krutu je to tvrdé dost. Měl jsem možnost létat s Sbachem 1,2m a byl jsem naprosto spokojený.
S 1,2m nelítám jen proto, že mám EPP jen jako něco mrňavého, co jde hodit do auta vedle F3A. S F3A se už 1,2m nevejde do auta :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 06.04.2014 9:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 20.10.2012
Příspěvky: 438
Ak chces pokrocit v RC akrobacii tak by som isiel do deskaca 1m. Ak rozhoduje cena tak ZOOM 4dD od Hackera. Je to znacne odolne. Lietal som so tym 2 sezony cca 180 startov.
Ak chces lepsie letove vlastnosti tak nieco od RCF. Mam S29 EPP 1m. Je to citelne lepsie ako bol Zoom. Aj bizuteria je domyslenejsia takze nie su problemy s velkostou vychyliek.
Obidva boli schopne lietat aj v miernom vetri. S29 lieta lepsie aj vo vetre. Takisto je rychlejsi ale mam tam iny motor (AXI) a tie iste vrtule 10x4,7.

Pouzivam to na nacvik novych prvkov a zdokonalovanie. Nasledne to potom skusam s Yak 54 CZ pripadne neskor na "drevakovi jednoranakovi". Dalsia vyhoda je ze to vojde do auta takze sa da lietat aj v chladnejsom pocasi lebo netreba nic skladat so skrehnutymi rukami a pobyt na letisku moze byt v tej kratsi.

Ja na doskace nedam dopustit aj ked vzhladove to nie je nic moc.

Rozpatie 1,2 je uz dost problem dostat do auta ako pise Honza takze skor zavisi na aute. Kolegov Zoom 1,2m sa krutil a presiel na Zooma 1m. K pevnosti RCF doskacov sa neviem vyjadrit. Ale veril by som Honzovi.

_________________
Nike II (hotliner), SU29 EPP (RCfactory), FOX 2300 EPP, Stryker FQ27, Yak 54 CZ, Eclipse 7


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.04.2014 10:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2011
Příspěvky: 465
Bydliště: Mělník
Sice už trochu pozdě asi, ale tohle je dobré řešení na 3D
Příloha:
20140414_114854.jpg
20140414_114854.jpg
[ 56.52 KiB | Zobrazeno 1465 krát ]


:lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.04.2014 15:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.4.2008
Příspěvky: 731
Bydliště: Příbram
dt píše:
Potřeboval bych poradit nebo spíš doporučit (případně nedoporučit) stavebnici 3D akrobata, ale mám poněkud specifické požadavky.

Potřebuju, aby to bylo buď EPP nebo konstrukční ARF (stavba a vzhled toho modelu tentokrát není to, oč mi běží), aby to lítalo a viselo na tříčlánek aspoň 10 minut a aby to uneslo kromě své normální výbavy taky nějakých 300g navíc a pořád ještě to mělo relativně slušné letové vlastnosti. Potřebuju do toho namontovat hromadu vybavení na své pokusy s elektronikou.

Díky. :)

Tak podle těchto požadavků to EPP nedokáže a konstrukční cca rozpětí 1500mm a výše.
300g je dost limitující


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 15:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 20.10.2012
Příspěvky: 438
Pre "Dt"

Ked sa clovek nad tym zamysli tak tie poziadavky su nerealne, ale len v tom pripade ak ich vyslovi zaciatocnik. Inak je to na menej kulantne vyrazivo. :D (Natolko su nerealne.)

Ak chces tocit videa, tak bud nejaky foamy vetron s tlacnym pohonom alebo foamy hornoplosnik typu FunCub, Mentor apod.
To vyjde najlacnejsie.
Ja viem keby si ten foamy 3D akrobat dal povedat bolo by to este lacnejsie. :lol:

Je to smutne ale fyzikalne a aerodynamicke zakony platia aj v tych pripadoch ked sa nam to nepaci.
Najma na klasicky (dreveny) 3D akrobat su poziadavky aj na vahu tak vysoke ze on ked si ho pozries v kostre tak viacej nie je, ako je. (Preto sa im hovori aj "jednoranove") To len kvoli tomu ze co si pyta od era 3D akrobacia. :D :roll:

_________________
Nike II (hotliner), SU29 EPP (RCfactory), FOX 2300 EPP, Stryker FQ27, Yak 54 CZ, Eclipse 7


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 18:00 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 1151
Bydliště: Hlučín, CZ
honzis, Vlado C píše:
...

Pokud chcete komentovat, je dobré si to vlákno projít dál než jenom první příspěvek. :lol: Zaprvé tu nikde (ale opravdu nikde) nepíšu, že s tím chci točit videa, zadruhé to zadání bylo na základě připomínek postupně upravováno, až jsem se k nějakému požadovanému výsledku dobral. A jako bonus jsem ještě narazil na Turbo Beaver. :wink:
Takže toto téma já osobně považuju za uzavřené.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 26.04.2014 18:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 20.10.2012
Příspěvky: 438
Myslim ze ucel to splnilo a dozvedel si sa co si potreboval. (Podstatne nebolo to video ale ta vaha co to malo niest navyse. :D )

_________________
Nike II (hotliner), SU29 EPP (RCfactory), FOX 2300 EPP, Stryker FQ27, Yak 54 CZ, Eclipse 7


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 29.05.2014 13:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2009
Příspěvky: 551
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Zdravim muzete doporucit rychlostavebnici dobreho akrobata, ktery se i udrzi na vrtuly na zhavika kolem 160cm max 180cm?? Diky.

_________________
Letadla, auta.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz