Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12.02.2004 18:42 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.2003
Příspěvky: 141
Bydliště: Brno
Kdyz mrknes na Aviarium,tak si tam najdi foto Shockflyer v moravskem podani.To jsou momentalne moje era.Naky foto je i na Lomcovaku a jeste nekde jsem je videl. Rozpeti i delka 90cm hmotnost bez aku-modry230g a zluty 200g.Plany nejsou,foto snad jeste naky bude.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12.02.2004 18:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Toje paráda. Ale nedovedu si představit jak je dělaný ten trup. Nikdy jsem takové éro (krom mého experta) nikdy nedržel v ruce...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12.02.2004 20:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Amerlock:
prosím pošli mi také nějaké výkresy nebo náčrty tvého modelu. Je opravdu super, viděl jsem ho létat, i viset. Jakýkoliv materiál co máš k tomuto éru pošli PROSÍM na p-e-t-e@seznam.cz .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.02.2004 18:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.2003
Příspěvky: 141
Bydliště: Brno
Vydrz! Neco nakreslim a naskenuju,ale nevim kdy a kde...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.02.2004 19:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Amerloc: já su hrozně nervózní když nemůžu nic dělat (ani lítat). Snad bude ted prez prázdniny hezky a pudu "vyvjetrat" aspoň mýho diablotina. Mimochodem, diablotin je taky super letadlo. Jen mě při tom visení vrtá hlavou jestli nechcípne motor :D . Chce to trochu teplo na vyladění.

Tak něco namaluj, sepiš a pošli. I když co myslíš na názor Zdenyho.
Abych něco udělal, co by se podobalo letadlu o rozpětí 900mm a váze kolem 260g a že to bude lítat výborně. Myslím asi něco typu ShocFlyer.
I když jsem tě viděl viset a lítat ten tvůj stroj mám chuť do něj jít.
Mimichodem Zdeny mi poslal fotky jeho éra. vypadá to na klasický ShockFlyer s plochým křídlem, ale moooc pěkný. Nevím, jaký je tvůj názor, co mám udělat ???
VYBER:
a- POČKAT NA TVŮJ VÝKRES A UDĚLAT TO CO MÁŠ TY
b- UDĚLAT PODLE FOTOGRAFIÍ A PODLE SEBE NĚJAKÝ STROJ

Jo a ještě jsem se chtěl zeptat jaký do toho éra mám dát pohon ????
Myslím i regulátor. Li-polky bych nejradějí 2, z finančních důvodů, poněvač si ještě navydělávám. Vy používáte KOKAM od pelikána, že ??
A kolik si mám na ten pohon celý s regulátorem a lipolkama připravit peněz. Serva mám HS 55 a přijímač rex 5 plus.

Díky přeem za odpověď
Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16.02.2004 15:41 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2003
Příspěvky: 101
To yvbavení co máš je dobrý, kup si k tomu regl od TMM 8 nebo 12A je to jedno, váží stejně a motor Modelmotors Axi 22/08/34 nebo Megu 16/7/7 s převodem. Ten Axik je levnější, tak si myslím že není co řešit. Oba motory jsou na dva články výborný. A teď k accu, 340 kokam-super,700 kokam i E-tec -super,a sme u 1200 E-tec -super,1200 kokam-nic moc, jsou měkčí a ve finále na ven 1500 kokam, jsou dobrý, ale já je nemám, kdo ze známejch je má, tak je spokojenej. V Brně 90% lidí lítá na 2čl., já patřím mezi ně,nevím proč někdo cpe do era 3 když je to uplně zbytečný :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16.02.2004 19:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Zdeny: Díky moc za rady !!!!!!! Jinak tvý éro se mi moc líbí. Psal jsem Ti na email abys mi poslal nějaký náčrty, a amerloc říkal že jsi je prý poslal, ale já tam mám než ty fotky...

Tak mi sem napiště přímo co mám objednat !!! Přesně to chci vědět !!! Motor s převodem nechci vůbec !!! Nejradši bych Axi ka a ty dvá články !
Jde mi samozdřejmě taky o hmotnost, takže nevím jaké ty Acumulátory !! Vím že jsem někde četl chválu na E-tec od pelikána. Ale samozdřejmě dám na vás. Takže 1500Kokam. Ale nevím u koho je objednat ???????????? a regulátor teda TMM radši 12. A řekněte mi kolik mě tohle vybavení Motor + regulátor + li-pol bude stát peněz :( .
Jinak matroš jsem už objednal, tak ted už zbývá než to vybavení a od pana Zajíce ten nabíječ. A pak už čekám jen na vaše plány a náčrty. Hlavně na Amerloca :wink: .

PS: vypiš mi prosím jednotlivě jaké to vybavení mám teda koupit. Abych neudělal hloupost....

Díky MOOC
Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 18.02.2004 18:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2003
Příspěvky: 101
Tak motor Axi 22/08/34...1700kč
regl 8 nebo 12A TMM.......1400kč
accu dle typu cca 800kč
------------
3900kč
O baterkách sem psal, 340 do haly a na soutěžní lítání,na ven sou zbytečně lehký, málo vydrží a moc stojí. 700 jsou na tom podobně, ale už se na ně chvílu dá lítat. 1200 E-tec jsou univerzální,mají dobrej poměr CENA x VÝDRŽ x VÁHA. mám je nejraději a mám dvoje a jsem spokojenej jak v hale, tak venku.Lítají kolem 20 min, podle toho jak řádíš, když porát vysíš tak 15 min a když lítaš normálně sem tam zavisíš tak vydrží 20-25 min. 1500jsou dobrý na VEN.
Jo a regl ti bohatě na dva články stačí 8A, protože přez 8A na plnej knedl na zemi se nedostaneš (vysí tak na 4-5 A).
Čus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20.02.2004 12:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2003
Příspěvky: 101
Čus Pete, Axik 2212/26 je už mo velkej a těžkej a myslím že v kombinaci s 3článkem by byl na větší ero , ale musel bych se na ni podívat do katalogu. Jednoznačně nejlíp vychází na 2 články a poletucha do 300g 2208/34.je fakt dobrej a sám bych o něm uvažoval.Měj se


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20.02.2004 19:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
No nevím, mám jen strach aby to nebylo slabý. V RCM, teď nevím číslo něco málo onich Losna psal. Mikrobat s hmotností 314g s AXIkem 2208/34 a !3 článkem! visel přes půl plynu. Sice je možné že "TO" éro bude mít třeba 250g, ale musí se počítat s nejhorším. Nebo Varianta s 3článkem, ale to se mi nechce. Nerad bych abych potom naříkal "jak mi to netahne".
Co máš v tom za motor ty ??? Co říkáš na nějakýho PJS nebo ROTEXE ??
AXI jsou perfektní, teda znám akorát 2220/10 ale i z doslechu. Aůe jak tak jistě víš že 300g uvisí na 3/4 plynu ?????????

Dík

Čus
Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 25.02.2004 20:03 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2003
Příspěvky: 101
Já mám Megu 16/7/7 s převodem, je blbý že má převod, ale má i svoje kouzlo, tahá větší vrtule tj. 11/4,7 a ještě si u toho vrčí blahem a co je hlavní, žere míň jak Axik!!! Hodně lidí nechce převod pro jeho hlučnost, já si na to zvykl. On se chová trochu jinak, nejde tak do toček, má spíš sílu než otáčky ale je jakoby tupej na rozběh, když se ale roztočí, tak to fakt stojí za to!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.03.2004 11:45 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
No, s tím, že pjs jsou nejlepší moc nesouhlasím. Vyhrál jsem PJS 550 R na Slow flyeru a vyzkoušel jsem ho v microbatovi. No nebylo to nic moc. hned jsem tam rád vrátil Rotexe. Ten je hodně dobrej :D a Extra od FreeAiru s ním visí na málo přes půl plynu. viz WWW.freeair.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.03.2004 16:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Tak je střiženo. Vznikla z toho celkem simpatická potvůrka. Samozdřejmě je to prototip, další by vypadal asi trochu jinak. Záměr byl hlavně čistá, rovná a rychlá stavba... Celkem se povedlo... Letová hmotnost s 2x 1200stovkama a trošku těžšíma servama hs 55(menší nemám) bude do 280g.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.03.2004 21:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Jéé, ttak teď se musím pousmát... Tu hmotnost toho éra, jak jsem říkal 280g....... To je pěkná blbost. Co bych za ní dal. Nakonec my vyšla POZOR, bez podvozku 300g !! A kdybych se na hlavu postavil, tak menší nebyla. Druhé éro, to už zhublo. má také 300g, ale POZOR, už s podvozkem. A teď poslední vyškovácký stroj, ten bude mít letovou SNAADD těch 280 - 290g s podvozkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 30.03.2004 14:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2003
Příspěvky: 624
Dotaz na Honzu ohledně motoru ten Rotex se da chytnout na stejnou přírubu jako PJS 550R a ještě kolik článku si použil a jaký to byl ROTEX prředem děkuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz