Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.02.2011 19:29 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.8.2010
Příspěvky: 141
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Ty vinglety se mě docela zamlouvají. Nemohl by tu někdo (třeba Zbynass1) založit vlákno kde by s dopodrobna popsala problematika vingletů a jak nato?

_________________
Rádio: Upravený Optic 6 Sport 2,4GHzNabíječ: Graupner Ultramat 14, HK VariableLetový park: Sagita EPP, Elektrotrenér, Tomba,NuttBall, Káně F3A - Elite F3K - Manta F3P - Piaget, Knuffel


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.02.2011 20:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 461
Bydliště: Brušperk
Na to nebude třeba vlákno :) nemám to sice z vlastní hlavy, ale docela mi to dává smysl: na tom jak se bude letadlo chovat v noži má mimo jiné docela velký význam boční plocha trupu a "umístění" této plochy před/za těžištěm elit sice z boku vypadá že je docela velký ale většina plochy je za těžištěm (ne nadarmo mají dnešní F3A kabinu posunutou srnadovně dopředu) a jsme u toho, ty vinglety akorát přidají víc oné boční nosné plochy dopředu, teoreticky by stejně pomohl třeba jen masivnější nebo delší čumák...

co se týká výroby takových vingletů co tam mám já tak je to otázka asi na 10 minut z toho 5 minut schne Uhupor, přeložím tvrdý papír napůl, nakreslím požadovaný tvar půlvingletu, vystřihnu, rozevřu, připíchnu na depron obříznu skalpelem, zakulatím šmirglem náběžku přilepím a jdu lítat, když to funguje nechám to tam když ne udělám to jinak :) to je můj systém

_________________
nahoru může, dolů musí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.02.2011 21:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.8.2010
Příspěvky: 141
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Toto urcite udelam a neni tu jeste nejaka dalsi moznost tuningu? trba razantni zvetseni prostoru na vychileni smerovky nebo uprava teziste nebo BRZDY?

_________________
Rádio: Upravený Optic 6 Sport 2,4GHzNabíječ: Graupner Ultramat 14, HK VariableLetový park: Sagita EPP, Elektrotrenér, Tomba,NuttBall, Káně F3A - Elite F3K - Manta F3P - Piaget, Knuffel


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.02.2011 18:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 461
Bydliště: Brušperk
vychýlit směrovku víc asi moc nepomůže, jeden kolega dokonce směrovku prodloužil asi o 5 cm, ale taky mu to moc nepomohlo i jsme se snažili laborovat s těžištěm většinou jsme akorát zbytečně rozdrbali komplet seřízení, nakonec vinglety pomohly asi nejlíp

_________________
nahoru může, dolů musí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.02.2011 19:14 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.8.2010
Příspěvky: 141
Bydliště: Žďár nad Sázavou
tak vinglety hotovy přidělám sem foto

_________________
Rádio: Upravený Optic 6 Sport 2,4GHzNabíječ: Graupner Ultramat 14, HK VariableLetový park: Sagita EPP, Elektrotrenér, Tomba,NuttBall, Káně F3A - Elite F3K - Manta F3P - Piaget, Knuffel


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.02.2011 22:36 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.8.2010
Příspěvky: 141
Bydliště: Žďár nad Sázavou
tady to je

http://www.2i.cz/549ad0fa29

http://www.2i.cz/23eda78d5e

_________________
Rádio: Upravený Optic 6 Sport 2,4GHzNabíječ: Graupner Ultramat 14, HK VariableLetový park: Sagita EPP, Elektrotrenér, Tomba,NuttBall, Káně F3A - Elite F3K - Manta F3P - Piaget, Knuffel


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13.03.2011 12:09 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.6.2010
Příspěvky: 44
cau kluci, tak kdo si me pamatuje, jak jste mi radili tak tohle muj prvni let :D...
Obrázek

no, dam tam teda nejaky vyztuhy a snad se priste povede lepe :D... Zlomilo s emi to tam uz dvakrat, jednou jsme to slepil ne miste a jeste jsem zlomil vrtuly... tak to jsem dal dokupy...
druhej vzlet a uz jem kus letel, ale potrebuju dotrimovat kridylka a hlavne jsem zjistil, ze je mam naopak, tak jsem tomu pomohl a znova cumakem do zeme a dopadlo to viz. ta fotka vys.. :D...
Takze jak rikam, zalepim vyztuhy a jdu do toho znova :D...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.03.2011 16:28 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 6.10.2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Praha východ
H4: tak bohužel to dopadlo tak, jak tu všichni čekali
:(
Ale když se na to podívám pozitivně - s tím doporučovaným hornoplochem by jsi koneckonců mlátil taky. Ty havárie by tě měly vyburcovat k lepší předletové přípravě - obrácená křidýlka jsou hodně nepříjemná ( vím o čem mluvím, taky se mi to zrovna s Elitem stalo :)) No a taky třeba k tréningu na simulátoru. Trénink stranové orientace v reálu stojí dost pádů...
No a hlavně hlavu vzhůru a nenechat se tím lepením odradit.
No ještě bych asi doporučil rozpůlený trup nelepit na poli, slepíš to křivě a naděláš víc škody, než kolik ušetříš času.
Držím palce...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10.04.2011 8:34 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.6.2010
Příspěvky: 44
nojo, byla to blbost nevidana...

zalepil jsem pekne vyztuhy a nejspis dneska s tim pujdu praskat znova :D...
tak uvidime, jaka nova zlomenina z toho vyleze... :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10.04.2011 13:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 461
Bydliště: Brušperk
držím palec, kdyby tady nefoukal orkán tak to prubnu taky

_________________
nahoru může, dolů musí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10.04.2011 22:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.2009
Příspěvky: 550
...v dnesni dobe vykonu/vahy a obratnosti letadel, se da litat i za uraganu, da se rici ze je to i zabavnejsi a hlavne to nauci, ale zase na politanicko a nejake presne kousky to idealni neni. Me uz dneska vitr treba vubec nevadi. Samozrejmne nesmi to lamat stromy :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 11.04.2011 5:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.4.2008
Příspěvky: 731
Bydliště: Příbram
No a proto jsou lepší ty placatý trupy. Oni mají taky své kouzlo a lepší se to opravuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 11.04.2011 13:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2005
Příspěvky: 326
Bydliště: kladno
JJ Placka leta lepe hlavne kuli vaze a plose trupu.. Moje metrovka ma letovku pod 300g a leta to skoro samo.. Diky te vaze a materialu kdyz stim placnu o zem tak tomu nic neni..Jo a take pro 3d to chce velikou vrtuli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 11.04.2011 16:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 461
Bydliště: Brušperk
Problém není vítr ale ty nárazy jo, když mi to éro fackuje zleva zprava jednou je tady a hned zas o metr vedle tak to fakt nemá cenu, to pak nejde o lítání ale jenom o plácání sem tam, jediná pozitivum snad je že se dají efektně točit harrierové výkruty na místě ale to je tak všechno.

_________________
nahoru může, dolů musí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 11.04.2011 16:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.2009
Příspěvky: 550
ne jenom, muzes defakto treba vedle sebe viset v nozi a pod..defakto se otevira dalsi skala moznosti :D a hlavne se naucis ze smerovkou, takze me vitr bavi, ale jak rikam, bezvetri a takhle klidek navecer, to je bez diskuze.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz