Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 24.09.2005 11:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.2.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: LM - KE (SVK)
To je v pohode, mňa len trochu naštvalo to, že keď niekto napíše že je niečo nevhodné na to alebo ono, tak by mal aj vysvetliť prečo.
Btw
a aký model by si odporúčal na plnohodnotnú 3D zostavu.
dá sa zalietat aj s modelom od rozpätia 1300mm? alebo sú vhodné skôr väčšie modely


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 24.09.2005 16:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Na 3D je třeba model lehký, aby se při menších rychlostech a obratech jako harrier netrhaly proudnice. Dále je třeba relativně vysoký trup, aby i při malých rychlostech, ne kterých se 3D obraty létají, se udržel v nožovém letu. Dobrý 3D akrobat může být i halový model...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 25.09.2005 12:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 417
Bydliště: Praha 6
Jestli ti jako vysvetleni nestaci,ze ma model velky plosny zatizeni pro akrobacii a malou rezervu vykonu tak fakt nevim...........
pokud ti tyhle pojmy nejsou jasny,tak je rad vysvetlim,protoze na me pusobis jako kdyz chces zacinat s akrobacii


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30.09.2005 18:01 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.2.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: LM - KE (SVK)
pre honziska: ak ta reakcia nepatrila mne tak povazuj nasledujuci text za bezpredmetny.
Neviem z coho usudzujes ze mi tie pojmy nie su jasne. Ak myslis tuto vetu "dá sa zalietat aj s modelom od rozpätia 1300mm? alebo sú vhodné skôr väčšie modely", je to tym ze nemam ziadny s tych tzv. "halových modelov", ale skor modely strednej kategorie a preto, ked sa povie akrobat predstavim si skor nieco vacsie ako hal. model.
akrobaciu som uz neajky cas lietal aj ked je pravda ze 3D nie, ale mal som moznost niekolko krat na letisku diablotina vidiet v lete a vobec sa mi zezdalo ze by mal velke plosne zatazenie alebo maly vykon motora.
Aj ked s tvrdenim peteho, ze uz je to starsi typ 3D akrobata a su na svete dokonalejsie stroje musim suhlasit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30.09.2005 19:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 417
Bydliště: Praha 6
promin ted mi to docvaklo
ale,jestli jsem te nak urazil tak se omlouvam.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30.09.2005 21:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.2.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: LM - KE (SVK)
:D pohodaaaa :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz