Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Haloví akrobati
PříspěvekNapsal: úte 23.08.2005 13:21 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.2005
Příspěvky: 21
Bydliště: Litvínov-Loučky
ahoj všichni-příznivci pomaloletú a haloletů!
toto téma je tu pro ty co se o tuto kategorii zajímají a snaží se své lehoučké modely dovést k dokonalosti.
v současosti mám model Shaker, ale jelikož netrpím zrovna přebytkem peněz na lehoučké vybavení tak mám váhu asi 13
6g, ale i tak je to dost pomalý a aby sem zaletěl čistější trik tak stejně musim lítat na rychlosti, a ještě ke všemu mám docela trapnou povrchovku-různobarevný tečky udělaný lihovkou....
Vybavení: 2X HS-50 , 1X AS-36, Python 30, regl JETI 08plus, baterie 2s lipol 700mah, přijímač penta(ještě nemám)
jenom je škoda, že se nezachovaly ty dřívější slowflyerské soutěže-neakrobatické, to byla větší sranda.
na výstavu ModelHobby chodím téměř každý rok ale tentokrát bych si tam rád zalítal(v zadu v hale)je to nejak možný? platí se tam něco?
děkuji


Naposledy upravil Daniel-V dne pát 26.08.2005 12:40, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 23.08.2005 13:51 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.2005
Příspěvky: 21
Bydliště: Litvínov-Loučky
ještě jsem ted zjistil, že ve výbavě pomaloletce, nesmí chybět pyloňák-íbí se mi el-bandito od Hacker model product.
šla by tam použít(motor) 300 od MS composit s vrtulí 5/35 ?to by taky mohlo bejt docela rychlí...

_________________
support slow&3D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 24.08.2005 17:37 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2003
Příspěvky: 101
No asi tě zklamu, lítání na MH se koupit nedá, musíš si ho vysloužit, nebo mít známého některého výrobce, nebo prodejce, který tam vystavuje. Potom můžeš být jeho doprovodný program(např. ukázka letu- předvedení funkčnosti...) Jakožto Návštěvník bys tam správně neměl mít s sebou vysílačku! Abys nemoch náhodou někoho rušit! Do zadní Haly je zákaz vstupu! Že jsme tam loni lítaly bylo vo dršku, tam nemá nikdo co dělat! :wink:
Jinak k blbnutí s ušákama nějak umírá, to máš pravdu, ale loni se zrodila nová kategorie parkur, lítá se na halových soutěžích jako doplňková atrakce. Modely jsou většinou stejné jako na přesnou. docela čurina a pár škrábanců člověk přežije... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz