Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Výběr akrobata-EPP matroš, na "dřevo" se ještě necítím
Anketa končí za ned 07.08.2016 18:34
Extra 300S MPX 67%  67%  [ 2 ]
EDGE 540 FMS 0%  0%  [ 0 ]
Sbach 342 FMS 0%  0%  [ 0 ]
Pulse 15e PNP (ParkZone) 0%  0%  [ 0 ]
Sukhoi SU-29MM BNF (E-Flite) 33%  33%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 24.07.2016 20:23 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Dneska jsem vracel Pelikánovi "můj" testovaný kus hottriggera. Má za sebou tak 25 startů, nebouraný... možná bude brzo na outletu za nějakou lepší cenu ;-)

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 24.07.2016 21:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2014
Příspěvky: 516
Bydliště: Plzeňsko
Myslíš tenhle kousek? Tvůj oblíbenej model? Ja vím, na Vertigo nemá, ale i tak si se s ním asi dost zžil. No, uvidíme.


Přílohy:
file.jpg
file.jpg
[ 187.06 KiB | Zobrazeno 2449 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2016 7:27 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Jojo to je on. Hele, oblíbenej bych úplně neřekl :lol: Ale na některý věci byl fajn. Třeba když jsme byli na dětským dnu, na to byl parádní... omezený prostor, neskutečná obratnost, lehký odolný letadlo ale už to vypadalo jako rozumně velký model (a i to tak trochu lítá). Ale určitě bych do něj dal 2600mAh baterky kvůli těžišti.

Naposledy ale letěl na tom dětským dnu ze kterýho pochází ta fotka, jinak jsem si na letiště bral k Vertigu nebo 2,25m Extře spíš Slicka 480 od Eflite ( https://www.rcalbum.cz/model/9264-slick-480.html ) - taky super érko, ale po asi roce lítání jsem ho prodal, chtělo to změnu. Jenže :lol: Možná to znáš, než jsem se rozhoupal k tomu abych si něco koupil, tak jsem poletoval s Mustangem z epp, je s ním překvapivě dost zábavy ( viewtopic.php?f=15&t=76854 ). Toho už jsem se taky zbavil - teda, adoptoval si ho tatínek.

Takže jezdím na letiště většinou jen s Vertigem :lol: Který mě ale baví tolik, že teď další malý letadlo stejně nevyužiju. A po pravdě se mi do dílničky stejně ani nevejde, musím zas začít uklízet některý věci na modelbazar :oops:

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2016 11:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2009
Příspěvky: 544
kup extru od MPX--maketová, lieta fajn, a lieta po vybalení z krabice bez uprav..u lietadiel od Pelikána sa musí skoro vždy po čase alebo hneď niečo upravovať. Extru mám od jari, lietam s ňou skoro furt a zatial sa javí všetko OK. Jediné, čo som robil, bolo spojenie motoru a reglu priamo, nie cez konektory - upozornil ma na to už predajca, ževraj s tým boli sem tam problémy. Tak som to dal napriamo a zatiaľ OK.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2016 11:27 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
pilot205 píše:
kup extru od MPX--maketová, lieta fajn, a lieta po vybalení z krabice bez uprav..u lietadiel od Pelikána sa musí skoro vždy po čase alebo hneď niečo upravovať. Extru mám od jari, lietam s ňou skoro furt a zatial sa javí všetko OK. Jediné, čo som robil, bolo spojenie motoru a reglu priamo, nie cez konektory - upozornil ma na to už predajca, ževraj s tým boli sem tam problémy. Tak som to dal napriamo a zatiaľ OK.


:lol: víš jak...

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2016 11:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.7.2016
Příspěvky: 4
... a co tohle? Létá opravdu dobře.

viewtopic.php?f=10&t=77916


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2016 15:03 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Oldas69 píše:
... a co tohle? Létá opravdu dobře.

http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=10&t=77916


A jak to letí třeba pomalý výkrut, nebo v nožovém letu?

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2016 21:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2014
Příspěvky: 516
Bydliště: Plzeňsko
Oldas69 píše:
... a co tohle? Létá opravdu dobře.

viewtopic.php?f=10&t=77916

Taky jsem zhlédl, nevím jak je na tom Ripmax s kvalitou, trochu mi připomíná lepšího Pelikána.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2016 21:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2014
Příspěvky: 516
Bydliště: Plzeňsko
Jo jo klucí akrobatický, umět trochu líp páčkovat a mít víc peněz tak volím toto https://youtu.be/-WmCPGiSlfs, lítal bych bok po boku s Jasem :mrgreen: u kterého jsem a teď nechci nikoho urazit, je jistě spousta z vás co létá fantasticky, ale tohle je zatím to nejlepší co kdy viděl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 26.07.2016 7:17 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
Honzo jak odhadujes opravitelnost Hottrigera ?

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 26.07.2016 7:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Amper píše:
Honzo jak odhadujes opravitelnost Hottrigera ?


Trochu se "přilepím" :wink: , to záleží na tom, jak moc to "hodláš" poškodit. ND jsou, ale pro někoho to zřejmě bude ranec peněz, ale ty zřejmě myslíš ty zbořené čumáky, zohýbaná mot. lože, vyhrabávání motoru z hlíny a zlámaná křídla... :D Létám ho dva měsíce a ani trochu nešetřím (ne ve smyslu mlácení o zem). Dal jsem baterky 2600mAh, ale ne kvůli těžišti, jak píše Honza. To mi vyhovuje i s doporučenými 2200mAh.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 26.07.2016 15:24 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Amper píše:
Honzo jak odhadujes opravitelnost Hottrigera ?


Já nevím, fakt jsem na něm nic nerozbil. Ale materiál vypadá dost jako MPX Elapor, takže to asi půjde. Křídlo je ale dutý, tak ho nesmíš moc zmuchlat (nezlomíš ho čitě, ale zohybáš ho a popraská - jestli to pak dostaneš do původního tvaru je dost otázka).

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 26.07.2016 15:34 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
DXS píše:
Jo jo klucí akrobatický, umět trochu líp páčkovat a mít víc peněz tak volím toto https://youtu.be/-WmCPGiSlfs, lítal bych bok po boku s Jasem :mrgreen: u kterého jsem a teď nechci nikoho urazit, je jistě spousta z vás co létá fantasticky, ale tohle je zatím to nejlepší co kdy viděl.


To ani nemusíš lítat s Demonstratorem... František Horna mi půjčil o víkendu v Bolešinách 60" EF Extru a byl jsem překvapenej jak to malý letadlo lítá dobře. No a až ti to půjde jako Jasovi, tak Daniel je podle mě ještě o level dál. Teda býval... teď se věnuje velkýmu lítání co jsem četl.

https://www.youtube.com/watch?v=UzlZuO_KCvc

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2016 12:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2011
Příspěvky: 191
Bydliště: Domažlice
JJ, Honza si Extru chválil. :D Až budeš ve Staňkově na letišti, tak se podívej na Vaškovo žlutou MXS. Ta je o trošičku hodnější, až zanedbatelně. Taky lítá výborně. :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2016 21:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2014
Příspěvky: 516
Bydliště: Plzeňsko
Frenkí píše:
JJ, Honza si Extru chválil. :D Až budeš ve Staňkově na letišti, tak se podívej na Vaškovo žlutou MXS. Ta je o trošičku hodnější, až zanedbatelně. Taky lítá výborně. :)

Minulý pátek jsem se tam po hodně dlouhý době na chvilku stavěl a probíhaly přípravy na sobotní "Vosí léto". MXS nikde na placu nebyla, ale Vašek jo, běhal a běhal pro gumicuk s padáčkem. Snad bude možnost jindy, moc volna nemám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz