Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 1:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
Tak jsem se dnes zase vyskolil jiz podruhe na parkovisti hornbach cerny most. Z prace jsem si po dlouhemdobe vzal nb s tim ze si doma nastavim hc3. Po ceste jsem si zajistil novou hlavu a naskladal jsem si veci v aute tak jako vzdy aby nb nebyl moc videt. Prikryty batohem. Jeste jsem jsem se stavil do zminovaneho centra pro stetec ze budu natirat krov. Po asi 20 minutach jsem se vratil do auta a odjel jsem. Nejak me netrklo ze mam jinak batoh nez jej mivam. Doma jsem zajel do dvora a zamcel auto s tim ze nb si vezmu pozdeji. Namontoval jsem hlavu a selmdo auta pro nb, ale ten jsem porad nemohl najit. V tu dobu me doslo ze veci byly nejak preskladane. Tak ze stetec misto 20kc me stal o jeste 30000 vic a papirovani ohledne vykradeneho auta. Podotykam ze autam fakt umi otevrit i zamcit, tak ze vlastne hned nic nepoznate. Bacha na to na techto parkovistich se fakt krade o sto sest a musi to byt organizovane. Chytnout takoveho hajzla pri cinu tak bych do nej ten notebook nasoukal tlamou a jeste by ho pri tom sral po soucastkach.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 1:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 10507
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Jo a nebo na tebe vytáhne kudlu či bouchačku a nebudeš se stačit divit....
Jirka


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 8:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.3.2009
Příspěvky: 661
Bydliště: Tábor a okolí
Pokud ten batoh byl vidět, tak se nediv, že jsi měl návštěvu. Pro ten se většinou chodí přes okna na hulváta.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 8:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Na sedačkách se nic, co by evokovalo pár chechtáků, nenechává. což baťoh evidentně je. Věřím, že už ho tam nikdy nenecháš.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 8:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
No na hulvata to nebylo. Musi to byt organizovane a nejspise blokuji central u koncernovych aut jinym ovladacem. Opravdu to totiz funguje. Osobne odzkouseno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 8:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
To jsme taky zkoušeli, od tý doby beru za kliku když odcházím od auta. Já už měl auto vybraný 2x a byt 1x, takže jsem v tomhle už neskutečně paranoidní puntičkář :)

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 11:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2013
Příspěvky: 1538
Bydliště: Brno
Pokud máš nastaveno potvrzení uzamčení/odemknutí směrovkami a/nebo pípnutím, tak za kliku brát nemusíš.

_________________
MC-20HOTT,DS-16,X10S,14SG,S-trino MkII,SpeedFire, Extra 102",MiniCorado,LOGO550SE,Goblin570


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 12:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.5.2006
Příspěvky: 9047
Bydliště: Bratislava dnv SK
Už je to dosť dávno, tak rok, čo kamošovi doniesli kufrík domov policajti, že ho niekto našiel vyhodený a jeho doklady tam boli - a on o tom ešte nevedel, myslel že je zamknutý v kufri auta (sedan bez viditeľnosti dnu).
To bola ale takmer nová audi a6. Naštval sa a skúšal zisťovať čo sa v tom čase stalo, či to má nejaký log alebo čo, a zistil len že bola správne odomknutá a zase správne zamknutá.

Nemám osobne moc dôvery v takéto profi systémy.. možno preto že o tom nič neviem a vidím len takéto výsledky z praxe, mám pocit že to je deravé a odfláknuté.. lebo navyše si neviem celkom predstaviť ako by sa dal za 5 minúť na parkovisku zlomiť nejaký seriózne dobre urobený bezpečný kód.
Otázne je či by bolo obchodne finančne alebo možno z pohľadu rozmerov a spotreby bateriek únosné, urobiť to dobre, ale na druhej strane poznám aj také heslo že ak to stojí zato aby sa to urobilo, malo by to stáť aj zato aby sa to urobilo DOBRE.

Ale ako hlavný názor na vec mám aj to, že na niektorých odľahlejších miestach sa možno neoplatí zamykať vôbec. Radšej nech to otvorí normálne, než by mal rozbiť okno - a slušný človek nepolezie ani do odomknutého, ani ho nenapadne to skúsiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 12:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2011
Příspěvky: 511
Bydliště: Cerhovice, ČR
Obrázky: 10
Auto není trezor a tak k tomu přistupuju. V autě nechávám jen to, čeho mi nebude v případě krádeže líto. To je dle mého názoru jediné řešení.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 12:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.2009
Příspěvky: 845
Bydliště: Ostrava (Schönau-Šenov)
danidani píše:
Auto není trezor a tak k tomu přistupuju. V autě nechávám jen to, čeho mi nebude v případě krádeže líto. To je dle mého názoru jediné řešení.
Tak, tak, jediné možné a správné řešení.
Nechat NB, či cokoli dražšího v autě, no nevím.
Komu není rady, tomu není pomoci...

_________________
"Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká."


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 12:47 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4518
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
Brácha je něco obhlédnou s tchánem a nechal hodinu otevřené dveře řidiče dokořán a na sedačce peněženku.
Nikdo nic nevzal. Asi si mysleli že řidič si odskočil z cesty :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 13:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.2010
Příspěvky: 2313
Já jsem si před časem po zaparkování odpoledne před domem v Přerově položil peněženku s doklady na střechu auta, vzal věci, zamknul auto a tu peněženku tam zapomněl. Druhý den ráno jsem ji tam našel netknutou, nic nechybělo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 13:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.2010
Příspěvky: 2313
coro píše:
...a zistil len že bola správne odomknutá a zase správne zamknutá...
....mám pocit že to je deravé a odfláknuté...

Nejsou všechny moderní systémy ani odfláknuté a mnohdy nemusí být ani děravé. Bohužel jsem slyšel o tom, že organizované bandy mají své lidi v servisech a ti nejen dají typ na konkrétní auto, ale poskytnou k němu originálně kódované náhradní dálkové ovládání. A s tím technicky nic nenaděláš...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 13:39 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4518
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
FlyBear píše:
organizované bandy mají své lidi v servisech a ti nejen dají typ na konkrétní auto, ale poskytnou k němu originálně kódované náhradní dálkové ovládání. A s tím technicky nic nenaděláš...


Známá ségry měla auto na leasing. Když vjížděla do garáže rozbila zpětné zrcátko.
Jaké bylo překvapení, když z něj vypadly náhradní klíče. Že by je tam někdo dal omylem ? :D :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak nastavovat fbl ukradenym nb
PříspěvekNapsal: sob 01.11.2014 14:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Když vím, že budu ještě někde stavět, tak ještě před odjezdem dávám věci do kufru, kde nejsou vidět. Na sedačkách zásadně nic viditelně nenechávám a rozhodně to nepřendavám do kufru, až na místě kde zaparkuju. To si tě krásně můžou vyčíhnout a vidí co tam přendaváš. Jasně, není to úplně nejbezpečnější, ale nedráždíš nikoho, tam kde zaparkuješ. Jinak to zamykání si hlídám a stačí si poslechnout, jestli cvakly zámky a zablikaly blinkry. Samozřejmě, pokud mají orig.ovladač s tvým kódem, tak ti nepomůže vůbec nic a proti cihle, taky ne.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz [Bot] a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz