Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 13.04.2007 20:16 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.4.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: BRNO
Cauky . Dnes me bylo v jedne prodejne odborniky řecena vec ktera me vyrazila dech. Rikali ze i kdyz ho nerozbiji padem tak zivotnost motorku u techto vrtulnicku je cca 10 hodin letu a ze hodne odchazeji. To je cca 60 nabiti vrtulniku. A ze se na vadu motorku nevztahuje zaruka. Co je na tom pravdy ? Samozrejme chapu ze pokud bych lital treba 20 min bez prestani na ruzne baterky tak motorky prehratim znicim . Ale oni tvrdili ze i pri prestavkach a nechani motorku vychladnout. Ja vim je to hracka ale abych treba po 4 mesich kupoval na vlastni naklady 2 motorky po 800 se me nechce a pomaloucku si zakoupeni jakehokoliv RC vyrobku rozmyslim. Easy copter se me libi cenou na to abych zjistil jestli me to bude bavit a budu se v ovladani zlepsovat. Rady setri a kup dokonalejsi pro me nejsou prijatelne . Ja proste nekoupim vec za 10000 abych to nekde hned rozbil nebo me to nebavilo. Neni to vec kterou si muze clovek vyzkouset, nikdo ti ji nepujci kdyz s tim neumis.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.04.2007 20:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
Co je tam vlastně za motory?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.04.2007 20:43 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.4.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: BRNO
Prej nejake plíškové Motor 2x180er a že střídavé jsou až nekde u dražsich okolo 10000. Proste treba mob telefon za 1500 i 20000 telefonuji stejne dlouho :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.04.2007 21:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
JJ bude tam "plechovka"(stejnosměrný motorek) a asi bude mít místo uhlíků pouze plíšky-(u levných motorů to tak bývá)v tom případě -při tom zatížení a točkách považuji 10 hodin životnost za silně optimistickou :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.04.2007 21:14 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.4.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: BRNO
Zajimava informace, tak to neprichazi v uvahu. Uvidim reakce jinych lidi zde ale pomalu to vidim na PICOOZ nebo dam 4200 na Armadu spasy :D .
Da se nekde vycist jakej 100% je tam motorek a pripadne u jakeho modelu do 5000 je uz lepsi Micro 47G ma taky ten plíškovej?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.04.2007 22:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
Jo tak PiccoZ mám a tam je životnost hlavně zadního moptorku někdy i minuty- hodiny maximálně :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 14.04.2007 12:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9139
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Ahoy, pokud se nemýlím, dodává to na trh RCM Pelikán. Co se takhle obrátit na něj a zeptat se ho jak je to se zárukou, možností záručních oprav, dostupnosti ND atd. Informaci prodejců, že se na to nevztahuje záruka osobně považuju za blbost, nebo jejich lenost něco vyřizovat. Pokud s ním povedeš korespondenci, dej vědět výsledek sem na fórum.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 19.04.2007 17:29 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.4.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: BRNO
Tak se me k osobni otazce vyjadril primo dovozce a servisni stredisko EASY COPTER spolecnost : RCM PELIKAN, cituji :

Vozí se sem konkurenční výrobky a proto se při prodeji používají tyto typy informací, aby prodejce docílil prodeje jím prosazovaného výrobku.

Abych pravdu řekl Váš email mě velice zaskočil, protože se domnívám, že se ke svým zákazníkům chováme velice profesionálně (soudím tak z kladných reakcí mnohých z nich) a snažíme se řešit reklamace v co nejkratších termínech a ke spokojenosti uživatelů námi dovážených výrobků.
Pravdou je, že motory po čase "odejdou", ale není to po tak krátkém intervalu, jak uvádějí Vaše zdroje. A i kdyby tomu tak bylo všechny motory, které jsem měnil byly měněny v záruce. Stejně tak se řeší ostatní opravy, pokud nejde o chybu zákazníka. (přepólování motorů, apod.). To znamená, že informace, které jste dostal jsou zcela nepravdivé.
Menší!!! životnost motorů je dána tím, že běží prakticky pořád na plné otáčky a jejich chlazení v rámu vrtulníku není stoprocentní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 19.04.2007 17:40 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.4.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: BRNO
V soucasne dobe trenuji na PC simulatoru REAL FLIGHT G2 a po case bych neco koupil. Asi ten Easy copter Expert, a pokud me to chytne a bude bavit tak pak neco lepsiho. Bye Jan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21.04.2007 12:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.12.2003
Příspěvky: 117
Na svém Easy Copteru mám nalétáno cca 150 startů po 12 min.
na dva Acu paky,které nenabíjím na orig. nabíječce,ale na AQC 4F
Letové časy bez mezipřistání jsou až 15 minut.
Je to bratru 30 hodin letového času a motory jsou zcela v pořádku.
Jediná závada je s listy rotoru (jsou tam ještě originály)
kreré mají vlivem odstředivé síly vyšmatlaný ovál místo díry a je zde
značná vůle.Lítá s ním celá rodina ,kromě psa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21.04.2007 22:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2007
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha
taky mam easy coptera. zivotnosti motoru se neobavam, uz jsem rozbil skoro vse, jen motory jsou puvodni. takze az odejdou, jestli se to stane, asi to bude jedna z nejmensich polozek. listy rotoru menim casteji nez dobijim baterie. :D Za 4tis je to hracka k nezaplaceni. kdybych to co jsem menil na easy copterovi menil na "dospelem vrtasu" musel bych asi prodat auto. :D jsem tedy spokojen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 22.04.2007 22:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2007
Příspěvky: 11
to stavitel0:
Jelikoz mam obdobnou zkusenost s tim rozmlacenim temer vseho chtel bych se Te zeptat: vsude jsem se docetl ze EasyCopter lita vlastne sam a ze je to vlastne hracka a nikdo s tim nikdy nemel problemy, zacal jsem si pripadat jako trovhu menecenny :))) Muj pocit byl takovy ze pokud si vrtulnik nikdy v ruce nedrzel tak nejaky ten list osekat musis, ulomit podvozek, ohnout vyvazovaci tyc, ja sem dokonce osekal i nejake to pohaneci kolo, dokonce se mi povedlo ulomit cep na desce cykliky (ale to byla spis moje opravdova blbost :))) )
Nicmene pokud si to tak vybavim tak moc neverim tomu ze nekdo kdo nikdy heli nemel to vybali z krabice a leti a nalita desitky startu bez techto problemu (nemluve o tom ze muj kus nesel ani poradne vytrimovat :))

Navic pokud si to tak prehraju tak predpokladam ze 95 % lidi s tim zacina v obyvaku coz je opravdu vrazedne pokud teda nema obyvak 10x15 bez nabytku.

Ad motory: jelikoz mi neslo vytrimovat boceni - porad tocil doleva (a i pri letu sel doleva napetniku a doprava horko tezko) tak mi borec v mod. prodejne rekl ze odchazi jeden motor, ale tomu moc neverim - ted je Copter v nemocnici na reklamaci tak uvidime co na to odbornici.

Muzu se mylit rad si prectu nazor nekoho jineho ....

Mejte se hezky

Kuba


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 24.04.2007 19:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2007
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha
to kjuba : to vytrimovani je asi slozitejsi.
Ale od zacatku, rozbalil jsem ho hned po prichodu domu, ani jsem nenabijel baterky a zkusil to hned v obyvaku. Pak jeste nekolikrat. Mam cerne skrabance snad na vsech stenach, od rotoru. Fak to taky litalo tak nejak divne, porad se tocil do leva, a protoze jsem stoura, tak jsem zacal hybat s tema potakama v prijimaci a hle, visi ve vzduchu ani se nehne. Klido v obyvaku vyvisim celou baterku. Samozrejme podminkou je rotor v poradku, dale jsou dulezita ozubena kola. Jsou zajistena sroubkama aby se neprotaceli na hridelce, takze kdyz se sroubky povoli, tak s sebou zacne vrtas skubat.
Dale jsem kopil novej prijimac a naprogramoval mou eclipse, mixnul jsem plyn s bocenim a klopenim. parada. Ted ted zrovna to mam nasypany v bedne, ale az to zase slozim..........
Do budoucna pocitam s mini titanem :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 24.04.2007 19:48 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2003
Příspěvky: 11190
Bydliště: Břeclav, ČR
stavitel0 píše:
Do budoucna pocitam s mini titanem :D


To budeš muset zapomenout absolutně na všechno co jsi se naučil s Easy Copterem.

Měl jsi jít přímo do Mini Titana a ušetřil by jsi si zbytečně vyhozené peníze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 24.04.2007 20:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
zdzd píše:
stavitel0 píše:
Do budoucna pocitam s mini titanem :D


To budeš muset zapomenout absolutně na všechno co jsi se naučil s Easy Copterem.

Měl jsi jít přímo do Mini Titana a ušetřil by jsi si zbytečně vyhozené peníze.


A nebo doufej, že konečně nějakou firmu napadne udělat 'plnohodnotný dvourotorák'. Třeba jako tenhle:
http://www.letectvi.cz/letectvi/modules ... &sid=63525


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz