Odkazy blogu

Statistiky blogu
333Blogů celkem
125Komentářů celkem

Prohledat blogy


 [ 126 odpovědi ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další
Kanál Nedávné komentáře
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Re: Jak se naučit autotoraci s modelem vrtulníku coby samouk od Netopyr v úte 09.07.2024 8:46
Ahoj,
děkuji moc za toto krásné slohové cvičení. Téma mě nadchlo, popis fakt super. Prostě paráda.
Nevím jestli jsme se už někde neviděli, nebo se neznáme osobně. Tvojí přezdívku neumím rozklíčovat.
Autorotaci zkouším už několik let, je to takový můj milník. A vlastně jsem jí trochu začal praktikovat až letos. A máš pravdu v tom, že to není nijak těžké. Úplně to nejtěžší na cele autorotaci je vypnout motor, pak už je to lehké. Ne, že bych byl v ATR nějaký machr, ale prostě už jsem překonal ten blok vypnutí motoru. I když nervy jsou to pokaždý.
Jestli dovolíš, popíšu rozdíly, jak jsem na to šel já. Na začátek musím napsat, že já měl od koho se učit. OPR byl super učitel, velmi mi pomohl. Měl jsem u něj nějaké to školení i s ukázkou a mohu jen doporučit sledovat jeho ATR, to je prostě pecka, jak se s tím mazlí .
Já si neupravoval rozsah kolektivu. Přijde mi to zbytečné a v krizovce nepoužitelné. Ale chápu, proč si to dělal. Co jsem si dělal, tak upravu otáček. Našel jsem nejnižší možné o...

[ Více ]

RE: RC auto pro děti 5 a 6 let od Hurve83 new v sob 28.10.2023 20:36
Pokud by byl strach z rychlosti tak co třeba expedici? https://www.rcprofi.cz/rc-auto-land-rov ... gJDbfD_BwE Jezdi pomalu, je to proporcionální (jak otočí kolečkem na vysilacce tak se stejně otočí kolečka) a navíc může ba to třeba naložit bonbóny nebo jiné autíčko. Výběr velký a ceny dle požadavků. Jen pro ukázku výše odkaz. No a nebo Crawler to jezdí extra pomalu ale lecos to vyjede tak pokud máte někdy pískoviště nebo hromadu hlíny tak budou závodit kdo se dřív vydrape nahoru. Do detailu se pak až dáte vědět kde jezdit mrknu klidně lépe co vy stalo za hřích. Samozřejmě v limitu peněz bude vše dosti kvalitou podobné, ale druhem se bude lišit dost.

RE: RC auto pro děti 5 a 6 let od Hurve83 new v sob 28.10.2023 20:27
Já si myslím pane dospělý bezdetny Honzo, že bych se těchto komentářů zdržel a fórum není o tom být chytrý jako rádio a přitom s vlastními dětmi nemáš zkušenosti. Náhodou je super skvělý že se Maminka o děti takto stará a zajímá se a obzvláště když je ochotná kontaktovat i snad chytré modeláře aby neudělala chybu a své děti maximálně potěšila a hned nekoupila hloupost, která je přestane bavit právě z důvodu, že to bude hloupá levná čínská hračka. Z vlastní zkušenosti mám dva kluky také sic ne věkově stejné, ale 14 a 4roky a tedy jsem neměl úplně možnost, aby tak úplně jezdili spolu ale určitě se investice hned nebát. Kdykoli jsem koupil něco hrackoveho šlo to brzo do skříně a nebo koše. Jakmile se jim povenujete aspoň trošku kupte už lepší a věřte že ve výsledku ušetříte. Mrknu na odkazy a najdu a pošlu. Jen dotaz chcete jezdit více doma nebo venku? Zahrada třeba?

Re: RC auto pro děti 5 a 6 let od /Honza/ v čtv 24.11.2022 19:42
Wozembouch1 píše:
...no sorry,je si sou takle nafoukaný všichni autíčkáři (doufám že ne!),tak se nemůžeme divit, že některý kluby se stávají postupem času klubama důchodců,takle by modeláři vyhynuli !!!ono je potřeba s něčím vůbec začít, o´tukat si to, ale nejde dát 6ti letýmu klukovi auto aby ho tahal na provázku za sebou,máme 2022 ! Jen je potřeba ze začátku se mláďatům věnovat a třeba jezdit s nima.

Tak za 1.: NEJSEM AUTÍČKÁŘ!!!
Za 2.: máš tu ten příspěvek dvakrát...
A za 3.: nikdo tu není nafoukanej, jen vysvětluju někomu, kdo nikdy neviděl RC auto, a vysílačku si plete s ovladačem od televize a mobilem, že malý děcko je malý děcko....
Honza

Re: RC auto pro děti 5 a 6 let od Wozembouch1 v úte 22.11.2022 0:54
...no sorry,je si sou takle nafoukaný všichni autíčkáři (doufám že ne!),tak se nemůžeme divit, že některý kluby se stávají postupem času klubama důchodců,takle by modeláři vyhynuli !!!ono je potřeba s něčím vůbec začít, o´tukat si to, ale nejde dát 6ti letýmu klukovi auto aby ho tahal na provázku za sebou,máme 2022 ! Jen je potřeba ze začátku se mláďatům věnovat a třeba jezdit s nima.

 [ 126 odpovědi ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další

 


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Alfonz, ashiwik, Bing [Bot], blesk, bobo4x4, dagx, Google [Bot], Google Adsense [Bot], koko, masa, mmkz, prikrylm, Seznam.cz [Bot], Trias, ymro


 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz Modu uživatelských blogů © EXreaction 

 

NAVRCHOLU.cz