Odkazy blogu

Statistiky blogu
241Blogů celkem
112Komentářů celkem

Prohledat blogy


 [ 241 příspěvků blogu ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Další
Kanál Nedávné blogové příspěvky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Norma na zkoušení LiPol článků od miross v čtv 28.04.2016 18:15
Zdravím,
neví někdo zda existuje norma (např. IEC) na zkoušení LiPol článků ? Bezpečnostní standardy existují, ale jak obecně zkoušet např. vnitřní odpor, kapacitu apod. jsem nenašel.

Dotaz na GT 5.1 od eros75 v čtv 24.03.2016 15:21
Zdravím,
rád bych předělal HK 450 na bezpádlo. Koupil jsem komplet hlavu a teď uvažuji o koupi stabilizace GT 5.1. Vysílačku mám Auroru. Nemá někdo zkušenosti s nastavováním, zda spolu tyto věci komunikují v pohodě.
Díky moc za odezvu

Dětský letecký tábor od ddmkamaradtremosna v úte 23.02.2016 11:49
Dobrý den všem,
Dům dětí Kamarád Třemošná, okres Plzeň sever, pořádá ve dnech 1.7 až 8.7.2016 třetí ročník dětského leteckého tábora na letišti aeroklubu Plasy. Tábor je určen pro mladé modeláře a příznivce letectví ve věku od šesti do čtrnácti let. Letošní ročník bude adrenalinový a bude mít táborové téma letecká záchranná služba. Děti se stanou po dobu tábora leteckými záchranáři a budou se zábavnou, srozumitelnou formou seznamovat s profesí pilotů a leteckých záchranářů. Velký důraz je kladen na fyzickou přípravu a tak děti projdou tréninkem v přístrojovém potápění, slaňování, parapřípravě. Budou nacvičovat pátrání po osádkách v terénu ve dne a v noci. Nebude chybět ani létání s RC modely pod vedením zkušených modelářů.

Stavba De Havilland DH 89 - intermezzo od Strip v sob 20.02.2016 19:57
Jak už bylo řečeno, od Vánoc se věnuji Guppy 2.
Dneškem je téměř hotový, kromě polepů a kabiny. Stavbu jsem si opravdu užil - perfektní plány, perfektně vyřazané díly, přiměřené množství vlastní invence. Poprvé jsem potahoval folií (Oracover) a musím říci že jsem z toho nadšený.
Tedy ne že bych některé věci podruhé neudělal lépe, ale to je zkrátka ta zkušenost. Už se těším na zálet.

Přílohy


Stavba De Havilland DH 89 part X od Strip v sob 20.02.2016 19:50
Příloha:
CIMG2878.jpg
Do vánoc jsem ještě stihnul opravit (nově vyrovit) zadní část trupu - tentokrát jsme použil smrkové nosníky namísto té nemožně měké balzy.
Také jsem naohýbal přední část trupu, to bylo docela peklo.
A pak nastala dlouhá pauza, Ježíšek mi totiž přinesl výřezy a další komponenty na Guppy 2 (autor Slovinský konstruktér Mitja Sersen Erman) do kterého jsem se zamiloval někdy na podzim....

Přílohy


 [ 241 příspěvků blogu ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Další

 


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Andrew4258, Bing [Bot], blesk, bonifac137, cheps, Corwin, ddmm, dedek66, DXS, ecoone, Eduard, Elcobre2, erich_cz, Exabot [Bot], Ezio, Fides_one, FilipV, Frenkie, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, hates, HOKEJ, j.s, Jara.b, Jara11, jardaham, Jardátor, JK, jozefbb, kalas, kasssy, Klubas, kmubajsek, Lubošš, Lukas, Majestic-12 [Bot], Majklíček, mamoulian, master_raa, mataman, Michal Matějka, michere, mirecc, mirman, mravecm1, MSNbot Media, novfra, ok-glider, palci72, patypa, pepinozbrna, petralinka, PetrP2B, radekV77, ratedo, RCStudio, reach, Rosta2, rrmichalbarna, Seznam.cz [Bot], Shorty, Snek, speedved, spetrs, Symplex, takovynormalninick, Tom75, TomasN, toty, valajda, Woita, X-Blade, xGrany, Yahoo [Bot], ymro, zahradnik, Zba


 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz Modu uživatelských blogů © EXreaction 

 

NAVRCHOLU.cz