pxOdkazy blogu

Statistiky blogu
208Blogů celkem
101Komentářů celkem

Prohledat blogy


 [ 208 příspěvků blogu ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Další
Kanál Náhodné blogové příspěvky
nastavení volného serva od -pinque- v sob 01.03.2014 20:52
Ahoj, mám toro 900 a vysílač spektrum DX6, chtěl bych si na něho dát servo zapojit ho do volného kanálu tak, abych si mohl na přepínači na vysílači zapnout plný pohyb serva, na uvolnění padáčku. Nevím jak to nastavit může mi někdo poradit má někdo zkušenosti? :D

Vrtulníky u Benešova od racips v čtv 15.09.2011 19:51
Zdravim,chtěl bych se zeptat jestli je tu někdo kdo chodí létat s vrtulníkem v okolí Benšova nebo Týnce nad Sázavou ozvěte se,ďíky.

Spektrum Micro Quadro copter :) od seltino v čtv 03.01.2013 11:05
Jelikož jsem již delší dobu pokukoval po quadcopteru miniaturní velikosti do bytu a od koupě mě vždy odradila nutnost koupit pouze RTF verzi a tím pádem další krám v podobě jinak na nic využitelné vysílačky rozhodl jsem se postavit si vlastní microquadrocopteru na Spektrum vysílač který již používám na řízení velkých helin.
Jako základ jsem použil řídící desku z Quadrocoptéry od Horizon Hobby Blade MQX: zde
a zbytek komponentů jsem použil z WLtoys V939 : zde

držáky motoru:
Obrázek

motorky:
[url=http://imageshack....

[ Více ]

Stavba mého Viking 2E od ST v sob 16.02.2013 19:37
1 z 52 z 53 z 54 z 55 z 5
Dostal jsem se konečně do stavu, že mám zkompletované křídla se servy a nastavené výchylky. Zatím podle doporučení výrobce. To samé je na V-čku, nastavené výchylky. Všechno chodí už přez nainstalovanou kabeláž a MPX konektory. Zatím mám přijímač vyveden mimo trup přez výdechový otvor. V TX mám nastaven prakticky kompletní model. Dneska jsem ještě po konzultaci s Daliborem přenastavoval ESC YEP 100A. Další dnešní úkol zněl, dokončit elektroinstalaci u přijímače a vyřešit konečně, jestli pustit napětí ze 2S LiFePo4 článku, nebo předřadit diodový omezovač. Dalibor lítá naprudko, s tím, že použitá poměrně dlouhá kabeláž 4x 0,14 srazí napětí pro serva na V-čku. Já to psychicky nedal, a nakonec jsem vyrobil osvědčený diodový omezovač, stejný co mám použitý v F3X ENJOY. Uvidím, vyndat to můžu vždycky. Poslední opererace byla omotání kabelu k V-čku mirelonem, aby kabel neklepal o trup.

Přílohy


MiniCorado - konektor křídla od semi v pát 06.09.2013 7:55
Použil jsem 9pin konektor (plechový kryt jsem u samice odstranil), líp se pájí a +- je na 4 pinech.

Přílohy


 [ 208 příspěvků blogu ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Další

 


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: barty7, Bing [Bot], Bozha, BoŠ, bv9, ctibor550, dagx, danidani, Dejfak, DJIvison, Exabot [Bot], F3X, gardenroute, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, hadrák, hates, HXRV, Jameson, jmjm, Johnny, Karlos82, Lark, Lukas, manti, Martin.P, masa, Medved74, namrug, Netopyr, otompotom, pachop, paveld, petsild, pheek, ramesses, rc pilot jan, RedAce, ric, rrmichalbarna, satgolden, Seba, seltino, Shorty, siki, skiner, smike, stanco1, tomasko, Tsisters, Vajko, Yahoo [Bot], zahradnik


 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz Modu uživatelských blogů © EXreaction 

 

NAVRCHOLU.cz