Odkazy blogu

Statistiky blogu
204Blogů celkem
99Komentářů celkem

Prohledat blogy


 [ 204 příspěvků blogu ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Další
Kanál Náhodné blogové příspěvky
Medlánky do simu AFPD v.1 od Luděk v ned 06.05.2012 18:49
Zravím všechny modeláře a příznivce létání v simu AFPD. Vytvořil jsem si Panoramatickou scenerku Aeroklubového letiště Medlánky. Jde čistě o panorama bez kolizí. Kdo by měl zájem si Medlošky zalítat , pište na Ludhoch@seznam.cz Není to uplně dokonalé , ale nemám možnost to lépe nafotit . Luděk Brno

Přílohy


Stavba mého Viking 2E od ST v ned 03.02.2013 11:54
Dneska jsem přilepil MPX konektrory s osazenými kabely do centroplánu. Nejdříve trochu nabodovat vteřiňákem a zarovnat konektor do roviny centrolánu. Potom jsem to prolil vteřinákem do spár a nechal zaschnout. Pochopitelně toho vteřiňáku s rozumem. To samé na druhé straně. Potom jsem zkusil zasunout zadní část, která nese přijímač. Vychází to tak akorát, a ty chrániče kabelů u MPX v centroplánu to míjí. Zkusil jsem si to zafixovat šroubkama a proběhl první styk, tedy vysunití a zasunutí přední trupové části. :lol: Následně jsem jěště udělal koutové spoje kolem MPX konekotru a centroplánu. Další postup bude osazení serv pod motýla a propojení táhly. Ještě nemám otvory pro antény přijímače. Jinak to bude asi na zadní časti trupu asi všechno.

Přílohy


podvozek od Martin.P v pon 05.01.2015 20:28
Dneska přišel podvozek na 500 .Už sem ho nainstaloval a doufám, že už nebudu měnit převody když přistanu do drnu.Zatím se nedokážu trefit na přistání přesně kam chci :?

Přílohy


Propojka Castle link ? od martin4 v čtv 04.10.2012 14:22
Ahojte, chtěl bych se zeptat, jestli by třeba nebyla v Brně a okolí k mání (k odprodeji) propojka Castle link na programování reglu? Dodací lhůty dodovatelů jsou poměrně dlouhé.
Předem díky za případné tipy,

Martin.

Stavba mého Viking 2E od ST v ned 20.01.2013 11:27
Záhájil jsem kompletaci trupu. Je potřeba vylaminovat tunílek, kde vedou kabely do přední části trupu k rozvodné desce. Výška tunýlku je tak akorát, aby prošly kabely a šla použít baterka o výšce 42-43mm. První jsem si připravil plastový základ ( modelační podložka ). Tam kde se bude laminovat je zdrsněná. Lesklá strana příjde dolů. Podložku jsem přibodoval vteřiňákem k trupu. Dále následovalo laminování. Je použita 200g/m uhlíková jednosměrka a navrch ještě 110g/m skelná tkanina. Jednosměrka má cca 3mm přesahy přez podložku. U krycího skla je to cca 10mm přesah. Po vylaminování jsem ještě provedl odsátí přebytečného epoxidu papírovým ubrouskem.

Přílohy


 [ 204 příspěvků blogu ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Další

 


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: AVALON57, Bing [Bot], BUBI, cdman, coro, Douda1981, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, HOKEJ, if1, Jester80, Jindra_S, jozefbb, jyrry, kocour, kolaCZek, Lolin, LV, makipata, mascom22, mclei, miho, rade, RadekCe, tks, TomasTR, vlada123, vladimir32, vylizplech, Xenomorfus, Yahoo [Bot]


 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz Modu uživatelských blogů © EXreaction 

 

NAVRCHOLU.cz